(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Ізолятори пластикові

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Сучасні ізолятори, популярні при прокладанні мереж як побутового, так і комерційного призначення, здатні не тільки убезпечити провід, але й надійно його закріпити з оптимальним ступенем натягу. У нас ви можете купити пластикові ізолятори, які отримали високі відгуки від професіоналів щодо якості та зручності монтажу.

Весь представлений товар тестується в заводських умовах, на підставі чого сертифікується. Виробник офіційно підтверджує надійність продукції, що поставляється, її здатність тривалий час експлуатуватися без проблем в різних умовах. Важливою вважається декоративна складова виробу. Представлені у нас пристрої органічно виглядатимуть в інтер'єрах будь-якої стилістики завдяки своїй універсальності.  

Пластикові ізолятори купити без переплат

Компанія «Івва Саплай» працює тільки з перевіреними постачальниками, завдяки чому ми готові надати Вам якісний товар без перебоїв. Номенклатура пропозицій регулярно оновлюється та поповнюється, також ми постійно перебуваємо на зв'язку з потенційними покупцями та готові розглянути ваші побажання щодо асортименту та умов доставки ізоляторів.

З великими компаніями можлива співпраця на тендерних умовах. Якщо вас цікавлять постачання великим оптом, ми виділимо персонального менеджера, який надасть додаткову інформацію, допоможе сформувати замовлення, погодить терміни оплати та доставки зі складу за вказаною адресою. У своїй роботі ми використовуємо комплексний підхід, заощаджуючи ваш час на пошук супутнього товару. У відповідних розділах зручного каталогу ви знайдете все необхідне, включаючи обладнання для монтажу.     

Переваги пластикових ізоляторів

Купуючи пластикові ізолятори у нас, ви отримуєте фірмовий товар, що має наступні функціональні характеристики:

  • зносостійкість;
  • несприйнятливість до вологи та температурних стрибків;
  • високий показник міцності;
  • відмінні діелектричні властивості;
  • компактність;
  • мала вага;
  • низька ціна.   
Кожна модель виробу розрахована на певні обмеження щодо напруги та струму, тому при виборі слід враховувати робочі показники. Незалежно від модифікації, кожен пристрій відрізняється простотою монтажу/демонтажу. Профілактичне обслуговування також не триватиме багато часу. Матеріал виробу – самозагасаючий пластик – краща гарантія його безпеки та ефективності. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині DIN рейки або ​​​кабельні стяжки ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​\​\\\\\\\\\\\\\\\\'

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.