(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Спіральні обв'язки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 7 моделей

Під час монтажу кількох проводів і кабелів може утруднитися доступом до них щодо сервісних робіт. Тому для того, щоб упорядкувати розміщення проводки і зменшити простір, що займає нею, в щитку або шафі, використовуються прості і зручні діелектричні вироби. У нашому магазині ви знайдете та зможете за каталогом купити спіральні обв'язки, що мають різні експлуатаційні характеристики. Весь товар від виробника відрізняється надійністю, добрим терміном служби, здатністю ефективно витримувати розрахункові навантаження.

Прозорі обв'язки широко застосовуються для швидкого скріплення гнучких проводів в пучки або джгути з можливістю постійного візуального контролю стану проводки. Виготовлені в заводських умовах на основі методу спірального розрізання багатошарової трубки з еластичного матеріалу вони дозволяють здійснювати відведення кабелю через витки в будь-якій точці ланцюга. Причому для цього немає потреби додатково порушувати цілісність виробу.

Матеріал та температурний режим

Сьогодні у нас вигідно купити спіральні обв'язки під конкретні умови експлуатації, оскільки їх робочі властивості багато в чому залежать від матеріалу, з якого вони виготовлені.      

Температурний режим та матеріал виробу співвідносяться таким чином:

- поліетиленові та з ПВХ ефективні при температурних показниках від -20 до +80 градусів;

- нейлонові - від -40 до +120 градусів;

Стрічки з поліетилену користуються найбільшою популярністю при проведенні електромонтажних робіт всередині приміщень. Вони зносостійкі, зберігають гнучкість протягом усього періоду служби, захищають дроти від наслідків перегріву, мають ізоляційні якості. Якщо мають бути зовнішні роботи, то доцільніше купувати вироби з нейлону або тефлону.

Спіральні обв'язки купити за зовнішніми параметрами

При виборі стрічки, крім того, необхідно звернути увагу на ряд фізичних характеристик. Ми пропонуємо товар у рулонах по 10 метрів, який різниться по ширині витка, внутрішньому та зовнішньому діаметру пружини, максимальному діаметру скріплення дроту, а також типу обв'язування кабелю.  

Якщо вам потрібні великі обсяги цього найменування, подбайте про подання заявки заздалегідь. Ми готові зі складу забезпечити доставку будь-яким оптом за населеними пунктами України. Також компанія «Івва Саплай» бере участь у поставках на тендерних умовах. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині DIN рейки або ​​​кабельні стяжки​ ​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​\​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.