(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Шини сполучні

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 60 моделей

У процесі виконання електромонтажних робіт у розподільчих щитах і шафах одним з поширених пристроїв є шини, що відносяться до провідників з низьким опором. Ці допоміжні засоби дозволяють створити зручні для експлуатації та безпечні з'єднання, що важливо для безперебійної роботи всієї електросистеми, що монтується. У нашому магазині завжди можна купити сполучні шини, що мають різні технічні характеристики. Такий підхід у формуванні асортименту дозволяє споживачам цієї продукції вирішувати індивідуальні завдання будь-якої складності. При цьому ціна сполучної шини залежить виключно від її робочих показників.

Ми пропонуємо придбати якісні вироби від виробника, корпус яких виконаний з діелектричного матеріалу, що не підтримує горіння, а робочі металеві пластини ефективні для приєднання автоматів та диференціальних вимикачів, а також вимикачів автоматичних та навантаження.

Шини сполучні купити два види

У магазині представлені пристрої двох популярних у фахівців видів – штирьового та вилкового. На універсальні штирьові шини сполучні ціна в каталозі традиційно помірна. Такі пристрої підключаються в ті самі термінали з проводами.

Однак не завжди цей варіант вважається кращим, тому вам можуть знадобитися вилкові моделі, для яких призначені спеціальні прорізи у автоматів. Особливо актуальним є їх застосування при роботі з автоматами від торгових марок Eaton, Hager, IEK. У нас в роздріб та оптом вигідно купити сполучні шини під будь-який обсяг електромонтажних робіт.    

Переваги товарної групи

Компанія «Івва Саплай» співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, завдяки чому вся наявна продукція характеризується низкою переваг:

  • фірмова якість;
  • наявність сертифікатів, що підтверджують відповідність стандартам;
  • відсутність шлюбу;
  • компактність виробів;
  • екологічна безпека товару;
  • тривалий термін служби;
  • конкурентна вартість.

Шина сполучна, ціна на яку є важливим фактором при виборі товару, в нашому магазині доступна для всіх категорій покупців. Ми відкриті для співпраці як з малим бізнесом, так і великими компаніями на взаємовигідних умовах. Товар зі складу в Одесі реалізується з доставкою за вказаною замовником у заявці адресою відповідно до заздалегідь узгодженого графіка. шини нульові або DIN рейки.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грн



Начальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.