(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Кріпильний інструмент

Будівництво нових об'єктів різного призначення (житлового, комерційного, виробничого тощо) і обслуговування вже наявних передбачає такий вид робіт, як монтаж/демонтаж. У каталозі нашого магазину представлений багатий вибір кріплення, який дозволяє виконати намічені заходи швидко, ефективно та з великим запасом міцності.

Постачальники товару тривалий час працюють на ринку і враховують всі потреби сучасного покупця. Фірмова якість, підтверджена сертифікатами, гарантований великий термін служби та креативні дизайнерські рішення – те, що відрізняє пропоновану продукцію від виробника.  

Кріпильний інструмент купити в асортименті

Для вашої зручності вся наявна товарна група розділена на кілька підкатегорій, що спрощує пошук потрібного кріплення та дозволяє оперативно сформувати замовлення для доставки зі складу в Одесі.

У нас у будь-який час можна купити кріпильний інструмент наступних найменувань:

  • обойми для труб;
  • клемні колодки;
  • шини сполучні;
  • шини нульові;
  • DIN-рейки;
  • кабельні стяжки та інше приладдя.

Про поточний асортимент та найближче постачання товару доступна довідкова інформація за вказаними на сайті телефонами. Наші менеджери не тільки дадуть відповіді на питання, уточнять технічні характеристики виробів, що реалізуються, але й допоможуть зробити замовлення, узгодять терміни доставки у ваш населений пункт.

Працюємо з оптовиками

Компанія «Івва Саплай» пропонує купити інструмент кріплення як дрібним, так і великим оптом. На нашому сайті ви можете в цілодобовому режимі оформити заявку на позиції товару, що цікавлять, включаючи супутні аксесуари. Ми функціонуємо за принципом &lquo;єдиного вікна», коли є можливість під певний напрямок ремонтно-будівельних робіт придбати не тільки першорядні елементи кріплення, а й додаткову фурнітуру, інструмент, обладнання.

Незважаючи на різноманітний асортимент, ми готові розглянути ваші пропозиції щодо його розширення і в стислі терміни поставити необхідні вироби в будь-якому обсязі за індивідуальним замовленням. Для великих компаній актуальні зокрема тендерні взаємини. Співпрацюючи з нами на постійній основі, ви можете бути впевнені в тому, що всі намічені монтажні заходи будуть виконані вчасно і не доведеться шукати кількох постачальників. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині обойми для труб або клемні колодки.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.