(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Кабельні вводи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 180 моделей

Електромонтажні заходи – процес трудомісткий та відповідальний. Від правильності виконання всіх робіт залежить насамперед безпека всього енергопостачального обладнання, а також якість та довговічність його експлуатації. Ми пропонуємо зі складу в Одесі кабельне введення купити для швидкої та надійної фіксації проводів у розподільчих щитах та шафах, забезпечення необхідного рівня їх ізоляції.

Вся представлена ​​в нашому магазині продукція поставляється від виробника з провідними позиціями на ринку електротехнічних товарів. До того ж на кабельне введення ціна залишається оптимальною незалежно від кон'юнктурних коливань. У каталозі розділу ви завжди можете знайти вироби потрібного вигляду та розміру під конкретні завдання.

Чому фахівці рекомендують купити кабельне введення

Завдяки використанню товару даної категорії фахівці отримують можливість зафіксувати провід буквально на лічені секунди. При монтажі кабель відцентровується, набуває герметичність класу захисту IP 68, не схильний до розтягуючих зусиль. Ще одна безперечна перевага – наявність вбудованого запобігання вібрації. Ціна кабельного введення дозволяє його застосовувати повсюдно та економити на проведенні профілактичних та ремонтних робіт.

Крім того, гермовводи мають низку додаткових корисних характеристик:

  • ударна міцність;
  • температурний режим (від мінус 40 до плюс 100 градусів);
  • стійкість до хімічних речовин (жирів, палива, спиртів, ефірів тощо);
  • захищені від перекручування.

Компанія «Івва Саплай» у своєму магазині представляє вироби із сучасного пластику, а також різних видів металу, включаючи нержавіючу сталь. Ви можете купити кабельні вводи оптом з доставкою безпосередньо на свій склад або до місця виконання електромонтажних робіт.

Розмірний діапазон

Товар з метричним сполучним різьбленням реалізується в широкому розмірному діапазоні, що дає можливість оперативно зробити потрібний вибір і виконати якісно монтаж. У нас у продажу ходова лінійка від М12 до М63 за зручною для споживача ціною кабельного введення. За допомогою одного гермовводу легко зафіксувати провід різного діаметра.

На нашому онлайн-майданчику також завжди доступні для придбання супутні товари: контргайки, ущільнювачі та кільця ущільнювачів, пробки, адаптери тощо. 

 

Вся представленная в нашем магазине продукция поставляется от производителя с лидирующими позициями на рынке электротехнических товаров. К тому же на кабельный ввод цена остается оптимальной независимо от конъюнктурных колебаний. В каталоге раздела вы всегда можете найти изделия нужного вида и размера под конкретные задачи.

Почему специалисты рекомендуют купить кабельный ввод

Благодаря использованию товара данной категории специалисты получают возможность зафиксировать провод буквально на считанные секунды. При монтаже кабель отцентровывается, приобретает герметичность класса защиты IP 68, не подвержен растягивающим усилиям. Еще одно несомненное достоинство – наличие встроенного предохранения от вибрации. Цена кабельного ввода позволяет его применять повсеместно и экономить на проведении профилактических и ремонтных работ.

Кроме того, гермовводы имеют ряд дополнительных полезных характеристик:

  • ударная прочность;
  • температурный режим (от минус 40 до плюс 100 градусов);
  • стойкость к химическим веществам (жирам, топливу, спиртам, эфирам и т. п.);
  • защищены от перекручивания.

Компания «Ивва Саплай» в своем магазине представляет изделия из современного пластика, а также разных видов металла, включая нержавеющую сталь. Вы можете купить кабельные вводы оптом с доставкой непосредственно на свой склад или к месту выполнения электромонтажных работ.

Размерный диапазон

Товар с метрической соединительной резьбой реализуется в широком размерном диапазоне, что дает возможность оперативно сделать нужный выбор и выполнить качественно монтаж. У нас в продаже ходовая линейка от М12 до М63 по удобной для потребителя цене кабельного ввода. С помощью одного гермоввода легко зафиксировать провод разного диаметра.

На нашей онлайн-площадке также всегда доступны для приобретения сопутствующие товары: контргайки, уплотнители и уплотнительные кольца, пробки, адаптеры и подобное. 

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.