(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Обоймы для труб

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 10 моделей

Ринок будівельних аксесуарів був би неповним, якби не мав пропозицій щодо зручних кріплень для труб і кабелів. У нашому магазині чудовий вибір цих виробів у широкій розмірній лінійці та різній конструкції. Спеціалісти-початківці та досвідчені професіонали можуть оцінити і з доставкою купити обойми для труб з міцного пластику, розрахованого на оптимальне навантаження.

Такі пристрої допоможуть не тільки стягнути провід перед укладанням в лоток, але і прикріпити кабель або трубу до твердої поверхні як вертикальної (настінний варіант), так і горизонтальної (плінтусна, підлогова прокладка). Причому на обойми труб цілком помірна і залежить від діаметра хомута, а також обсягу замовлення. Асортимент у нашому каталозі постійно оновлюється і поповнюється, тому що ми орієнтуємось на ваш попит і готові запропонувати «гарячі», завжди популярні позиції або виконати індивідуальне замовлення на менш затребувані моделі фурнітури.

Товар від виробника: які обойми для труб купити

Компанія «Івва Саплай» працює виключно з виробниками, які протягом багатьох років надійно себе зарекомендували у цій спеціалізації. Весь товар проходить тестування на кожному етапі виготовлення, про що офіційно свідчать сертифікати, що додаються.

Ми пропонуємо купити обойми для труб, які мають ряд фірмових переваг:  

  • високі фіксуючі характеристики;
  • екологічно безпечні;
  • витримують перепади температур;
  • добрі діелектричні показники;
  • мала вага;
  • зносостійкість.

Реалізовані вироби забезпечені ударним шурупом для полегшення та прискорення процесу монтажу. При цьому ціна обойми труб доступна для замовників економ-категорії.

Партнерська співпраця

Наша компанія в онлайн-магазині представляє аксесуари, які можна придбати навіть великим оптом. Ми зацікавлені у налагодженні партнерських зв'язків на довгостроковій основі та готові розглянути різні варіанти співпраці. Навіщо шукати кілька постачальників, якщо у нас обов'язково знайдете все необхідне! І ціна обойми для труб приємно порадує.

Якщо вам потрібен надійний партнер під певний проект, то ми гарантуємо виконання договірних зобов'язань з доставки замовленої фурнітури, а також можемо надати додаткові послуги, зі списком яких легко ознайомитись у відповідному розділі каталогу. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині клемні колодки або шини з'єднувальні.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.