(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

DIN рейки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 180 моделей

Для прискореного та зручного розміщення модульного обладнання в розподільчому щиті або шафі прийнято використовувати так звану DIN-рейку, купити яку в асортименті можна в нашому магазині. Цей пристрій здатний витримувати значні навантаження, при цьому не займаючи багато місця в щитовій. Товар від виробника з гарантією – найкраща можливість уніфікувати робочий простір під час встановлення електромонтажних пристроїв та забезпечити надійний їх захист.

При цьому DIN-рейка за ціною характеризується помірністю незалежно від типорозміру. Ми пропонуємо тільки якісні вироби з алюмінію та оцинкованої сталі, які можуть експлуатуватись без додаткового обслуговування тривалий час. Вся продукція, яка представлена ​​в каталозі магазину, відрізняється як за матеріалом виготовлення, так і формою, особливостями конструкції та розмірами. Щоб зробити правильний вибір і купити дін-рейку потрібного різновиду, достатньо ознайомитися з її робочими характеристиками. У разі складнощів звертайтесь до наших менеджерів, які володіють інформацією і щодо готівкової продукції, і за номенклатурою найближчих надходжень.

DIN-рейка: купити згідно стандартів

Якщо по довжині профіль кожен виробник випускає в довільному розмірному діапазоні (в основному від 7,5 см до 2 м), то за формою та розмірами існують чіткі стандарти. Розглянемо їх, перш ніж ви купите дін-рейку.

  1. Омегаподібний (ТН 35) виріб має відповідну форму, представлений у 3 розмірах: 35х15 мм, 25х7,5 мм, 15х5 мм – та застосовується при встановленні приладів обліку електроенергії, під автомати тощо.
  2. С-подібний пристрій відрізняється загнутими всередину бічними кінцями, його розмір становить 32х15 мм, зручно для монтажу клемних колодок, апаратних затискачів та інших модульних елементів. Якщо така DIN-рейка потрібна, ціна її для кожного споживача буде цілком комфортною.
  3. G-подібна рейка схожа на попередній тип, відмінність у більш короткій стінці з одного боку, стандартний розмір 32х15х9 мм. Незважаючи на меншу поширеність, товар цього типу входить до номенклатури нашого магазину.

З перфорацією чи без?

Сьогодні постачальники пропонують як перфоровані профілі, так і суцільні. Щоб купити DIN-рейку, яка здатна витримати задане навантаження, слід врахувати кілька моментів:

  • кількість обладнання, що встановлюється;
  • загальна вага апаратури;
  • особливості монтажу пристроїв.

Перфоровані пристрої зручніше в установці, тому що в їх конструкції вже передбачені отвори для кріплення модульних виробів. Але такі моделі розраховані на менше навантаження, ніж литі. Проте ціна DIN-рейки із перфорацією залежить від конкретної модифікації. Більш міцні суцільні пристрої у нас представлені також широкою лінійкою, що полегшує вибір. Яка б вас не цікавила дін-рейка, купити її зі складу можна і в роздріб, і оптом. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині приладдя для кріплення або ​​​ ​​​кабельні стяжки ​​​​.   

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.