(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Вироби для монтажу

Безперебійне електропостачання об'єктів побутового, комерційного та виробничого призначень забезпечується за рахунок своєчасного планового та позаштатного проведення електротехнічних робіт. Оскільки вони належать до категорії підвищеної небезпеки, до допоміжного обладнання пред'являються підвищені вимоги щодо безпеки, якості та зручності у використанні. У нашому магазині ви в будь-який момент знайдете та зможете з доставкою купити вироби для монтажу, виробник яких гарантує їхню довговічність, продуктивність та відповідність сучасним стандартам.

Що ми пропонуємо

Представлений у каталозі компанією «Івва Саплай» асортимент товарів дозволяє швидко та легко виконати прокладання зовнішніх та внутрішніх мереж, монтажних систем пускового обладнання, установочно-захисні та інші види робіт.

Асортимент онлайн-магазину дозволяє купити монтажні вироби таких груп:

  • ріжучі (бокорізи, кусачки, ножиці, плоскогубці тощо);
  • обтискні – інструменти для обхвату наконечників, кабелю, ізольованих гільз та хомутів;
  • пристрої для зняття ізоляції (кліщі, пасатижі, щипці та інші);
  • контрольно-вимірювальні інструменти (викрутки-індикатори, ізольовані ключі, контролери тощо).

До реалізованої зі складу в Одесі електротехнічної продукції входять монтажні системи різних типів та рівнів складності. Тому тут кожен споживач побачить корисний собі товар. Ми пропонуємо купити лише фірмові монтажні вироби, які офіційно пройшли тестування у заводських умовах. При цьому ціна інструментів залишається нижчою за ринкову, а для тих, хто розраховує придбати необхідне оптом, діють додаткові знижки.

Изделия для монтажа купить на лучших условиях    

Наша компанія постійно розширює наявну номенклатуру монтажних систем, причому в магазині представлені як окремі інструменти, так і пристрої в кількох варіантах комплектації, універсальні набори.

Ми зацікавлені у створенні та підтримці постійних партнерських відносин. У зв'язку з цим монтажні вироби купити у нас можна на тендерних умовах. Весь товар відрізняється надійністю від виробника з гарною репутацією та безвідмовністю в роботі. До того ж, вам необов'язково самостійно забирати замовлення (хоча і така можливість передбачена). Якщо ви хочете купити вироби для монтажу, достатньо зробити замовлення та погодити з персональним менеджером адресу та терміни постачання. Ви також можете купити у нашому інтернет-магазині  анкера або изолятори та скотч.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.