(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Шини нульові

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 383 моделі

Для впорядкування проводки в розподільчих щитах, спрощення обслуговування електроустаткування, а також з метою підвищення безпеки застосовується спеціальний пристрій – шина нульова. Купити її як в ізольованому, так і неізольованому варіанті за каталогом можна в нашому онлайн-магазині. Цей пристрій призначений для підключення нульових робочих та аналогічних захисних проводів, підключення фазних провідників. Популярний серед електромонтажників виріб дозволяє швидко виконати монтаж незалежно від моделі. Ціна нульової шини також приваблює потенційних споживачів.

Купити шину нульову від виробника

Сучасний виробник враховує не тільки експлуатаційні характеристики пристосування, але і його конструкційну зручність. Кожен неізольований виріб може фіксуватися по центру та краях за допомогою ізолятора на DIN-рейку або через кутові ізолятори пристрою, можливе кріплення прямо на панель щитка. У нашому магазині неізольована нульова шина за ціною займає лідируючі позиції. Для вибору потрібної моделі слід заздалегідь визначитися з передбачуваним навантаженням та розмірними параметрами.

Конструкція ізольованого пристосування складається з металевої (латунь, бронза) шини, поміщеної в корпус із ізоляційного пластику, що самозатухає. При одночасному підключенні декількох фаз рекомендується купити нульову шину в корпусі, оскільки всередині нього в залежності від моделі може розміщуватися від 2 до 4 пристроїв, розрахованих на струм 100-125 А.

Робочі характеристики виробів

Представлений у нас товар має фірмову якість, офіційно підтверджену сертифікатами виробника. Однак при придбанні цієї продукції потрібно знати, що ефективна робота обладнання гарантується за наступних умов його експлуатації:

  • номінальна напруга в ланцюзі має бути до 400 В;   
  • оптимальний температурний режим становить від -40 до +50°С;   
  • відносна вологість до 90%.
Яка б не була обрана нульова шина, ціна її з доставкою зі складу в Одесі задовольнить і роздрібного споживача, і оптового. Ми пропонуємо постійні постачання в потрібних обсягах будівельним та електромонтажним компаніям, які працюють не лише у побутовому, а й комерційному сегменті. Фірмові вироби мають сучасний дизайн і будуть естетично виглядати в будь-якому інтер'єрі. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині DIN рейки​ ' або ​ ​​кабельні стяжки ​​​ ​​. 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.