(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Кабельні стяжки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 565 моделей

Сьогодні електромонтажні роботи неможливо уявити без використання особливих смужок із синтетичного матеріалу, міцність якого перевищує аналогічну властивість деяких металів. У нас ви можете купити кабельні стяжки оптом і в роздріб в асортименті, який сформований на основі номенклатури, що поставляється від популярних виробників. Всі вироби є відмінним кріпильним та маркувальним засобом для проводів різного призначення.

Зростання попиту на цю продукцію пов'язане з підвищенням вимог до безпеки та зносостійкості мереж, що монтуються. На кабельні стяжки ціна офіційно фіксована у нашому магазині та залежить тільки від фізичних та навантажувальних характеристик товару. Ми пропонуємо виключно якісні пристрої, які додатково створять надійність при укладанні проводів та мають тривалий термін безаварійної служби.    

Кабельні стяжки купити для поліфункціональних рішень

Придбавши товар цієї групи, необхідно знати всі можливі випадки його застосування.

До основних належать такі:

 • фіксація кабелю до обладнання, його корпусної частини;
 • кріплення на лотках та коробах;
 • зовнішнє використання при прокладці до несучого троса;
 • фіксація проводів у точках їх встановлення в розподільчі коробки;
 • розподіл кабелю на пучки.
Для вирішення кожного з питань підбирається хомут відповідної ширини та довжини (від 6 до 12 см). Це дозволяє працювати з проводами різного перерізу. Показник ширини, у свою чергу, вважається важливим при визначенні максимального навантаження, вираженого в кілограмах. Незалежно від модифікації ціна кабельних стяжок у нашому магазині є комфортною для всіх категорій споживачів.

Особливості експлуатації хомутів

Сьогодні виробник пропонує безліч видів хомутів за умовами експлуатації (всепогодні та внутрішні), конструкції (розстібні, з подвійним замком, кріпильною петлею тощо), можливої ​​кількості разів монтажу/ демонтажу (одноразові та багаторазові).

Однак купувати кабельні стяжки необхідно з урахуванням знання факторів, які можуть вплинути на кінцевий термін служби виробів:

 • товщина робочого матеріалу;
 • хімреагенти (наприклад, оцтова, сірчана, соляна кислоти та їх пари знижують експлуатаційний період);
 • тривала вібрація;
 • ультрафіолетове випромінювання;
 • вологість;
 • температурний режим повинен бути в межах -40 - +85 градусів.      

Зробити правильний вибір за допомогою наших менеджерів і дізнатися поточну ціну кабельних стяжок для оптовиків можна, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині кріпильне приладдя або арматура для СІП.< /p>

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.