(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Телекомунікаційні шафи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Телекомунікаційні шафи купити

Всі телекомунікаційні шафи, купити які Ви маєте можливість у тому числі і в компанії «Івва Саплай», мають стандартизовану конструкцію, яка складається з наступних елементів:

  • Каркас (цільнозварний або розбірний). Розбірні каркаси продаються як окремі елементи, монтувати які потрібно прямо на місці встановлення шафи. Ви завжди можете скористатися послугами наших фахівців, які не лише доставлять телекомунікаційні шафи на місце збирання, але й допоможуть їх зібрати.
  • Перфоровані напрямні, до яких монтується мережеве обладнання.
  • Бічні та задні стінки; вони можуть бути як знімними, так і незнімними. В окремих випадках замість задньої стінки для більшої зручності є ще одні двері.
  • При купівлі телекомунікаційних шаф потрібно звертати увагу на наявність зручних кабельних вводів та місця для встановлення вентиляційної системи, що охолоджує.

Серверну шафу купити у нас Ви можете двох видів:

  • Настінний – компактний, легкий, призначений для розміщення мережевого обладнання з невеликою вагою. Наприклад, станції зв'язку, роутери, свитчі, розеткові блоки. Нагадаємо, що все мережеве обладнання – і активне, і пасивне - Ви можете придбати, ознайомившись із каталогом на нашому сайті.
  • Підлоговий – незважаючи на те, що його ціна вища, ніж у настінного, проте він має свої переваги: ​​міцна та надійна конструкція, яка може витримувати великі навантаження та вміщати об'ємні та важкі мережеві пристрої.
Перед тим, як купити серверну шафу, зверніть увагу на те, що висота подібних шаф вимірюється в юнітах (44,45 мм). Висота в таких одиницях вимірювання визначає, скільки серверного обладнання може поміститися в серверну шафу. Слід враховувати і глибину серверної шафи: вона може змінюватись від 26 до 120 см, цю характеристику потрібно брати до уваги у поєднанні з обсягом мережного обладнання, яке Ви плануєте встановити у серверній шафі.

З усіх технічних питань Ви завжди можете проконсультуватися з нашими фахівцями, скориставшись телефоном або формою зворотного зв'язку на нашому сайті.

Важливо пам'ятати, що купити серверні шафи оптом і в роздріб можна для різних областей застосування. Однак найбільш популярні та затребувані вони у структурованих кабельних мережах та дата-центрах. Найчастіше використовуються телекомунікаційні шафи 19 дюймів. Ви можете купити у нас таку серверну шафу, і вмонтувати в неї будь-який вид серверного обладнання, вагома частина якого випускається саме в такому розмірі.

Завжди потрібно враховувати аспект охолодження обладнання, тому що від цього фактора багато в чому залежить працездатність та безпека пристроїв та приладів. Обов'язково має бути перфорація у всіх панелях для того, щоб забезпечувати постійний потік повітря і пасивну вентиляцію, це допоможе уникнути перегріву пристроїв. Ви також можете купити вентиляційні системи для серверних шаф.

Зверніть увагу, що ми здійснюємо доставку як розбірних, так і цільнозварних телекомунікаційних шаф практично по всій Україні: у Харків, Львів, Київ, Дніпропетровськ; можлива кур'єрська доставка телекомунікаційного обладнання Одесою, а також Ви можете самостійно забрати Ваше замовлення зі складу в Одесі.

Ми офіційно співпрацюємо з виробниками телекомунікаційних шаф, і це дозволяє тримати ціну на них на доступному рівні, а також надавати гарантії та характеристики від виробника. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині джерела безперебійного живлення або системи відеоспостереження

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.