(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Серверне обладнання

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Серверне обладнання купити

Серверне обладнання, або просто сервер – це комп'ютер, виділений із групи робочих станцій чи персональних комп'ютерів у тому, щоб виконувати одне з сервісних завдань без безпосереднього втручання людини.

Бують невиділені сервери, на яких сервісні завдання виконуються паралельно з роботою користувача.

На стадії первинного налаштування серверу необхідна консоль (яка зазвичай складається з монітора, клавіатури та/або миші) та участь людини. Ці фактори також потрібні при апаратно-технічному обслуговуванні та налаштуванні у позаштатних ситуаціях. Для таких ситуацій найчастіше сервери оснащені одним консольним комплектом на цілу групу серверів.

Існує кілька типів серверного обладнання, і багато з них Ви можете купити в компанії «Івва Саплай»:

 • Ігровий сервер (забезпечує зв'язок між різними клієнтами в рамках програмної оболонки гри);
 • Медіасервер (обробляє медіа-потоки, файли та аудіовідеосигнали відповідно до запитів клієнтів);
 • Сервер додатків (призначається для продуктивного виконання процедур, на яких будуються додатки);
 • Веб-сервер (приймає запити від браузерів);
 • Поштовий сервер (передає повідомлення від одного комп'ютера до іншого);
 • Сервер бази даних (обслуговує та керує базою даних, забезпечує введення-виведення під час доступу до інформації);
 • Проксі-сервер (дозволяє клієнтам виконувати непрямі запити до інших мережних служб);
 • Принт-сервер (дозволяє групі користувачів бездротових та дротових мереж колективно користуватися принтером вдома або в офісі)

і багато інших різновидів. Купити серверне обладнання для найрізноманітніших цілей і завдань Ви можете без особливих зусиль завдяки широко представленому асортименту серверного обладнання на сайті компанії «Івва Саплай». У нашому каталозі Ви маєте можливість скористатися фільтром за ціною, фірмою-виробником та іншими параметрами та характеристиками серверного обладнання.

Приймаючи рішення купити серверне обладнання, потрібно пам'ятати, що вибір його спеціалізації залежить від рішення виробника. Від вибору спеціалізації залежить ціна серверного обладнання.

Серверне обладнання дуже часто використовується для того, щоб забезпечувати цілодобову роботу сервісів, і тому часто має в комплектації дублюючі елементи. Важливо знати, що підвищення надійності сервера забезпечується резервуванням, яке включає гаряче підключення та заміну найважливіших компонентів:

 • процесорів (це вкрай необхідно для того, щоб не переривалася виконання сервером завдань довготривалого розрахунку: якщо відмовить один процесор, обчислення не припиняться, а продовжаться, хоча і на меншій швидкості); li>
 • блоків живлення,
 • жорстких дисків та контролерів дисків;
 • вентиляторів (кулерів), які відповідають за охолодження компонентів сервера.

Нагадаємо, що всі найбільш необхідні компоненти серверного обладнання Ви можете купити зі складу компанії «Івва Саплай», при цьому Ви можете бути впевнені, що якість і характеристики виробника є найкращими на ринку серверного обладнання, а Ваше замовлення буде оброблено в найкоротші терміни.

Однією з переваг рішення купити серверне обладнання саме в нашій компанії є можливість різних способів оплати та доставки замовлення. Все залежить лише від Вашого рішення. Ми доставляємо замовлення оптом та маленькими партіями до різних міст України: Львів, Київ, Дніпропетровськ, Харків. Можлива також кур'єрська доставка по Одесі та самовивіз зі складу.

Має принципове значення той факт, що ми офіційно співпрацюємо з фірмами-виробниками серверного обладнання. Завдяки цьому співвідношення ціна/якість у нашій компанії постійно утримується на належному рівні. Також ми надаємо гарантію від виробника на всі компоненти серверного обладнання, яке Ви забажаєте купити. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині джерела безперебійного живлення або системи відеоспостереження

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.