(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Джерела безперебійного живлення

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 32 моделі

Джерела безперебійного живлення купити

Джерело безперебійного живлення (або UPS – Uninterruptible Power Supply) – це таке вторинне джерело електроенергії, яке призначене для подачі електроживлення при короткочасному відключенні основного джерела, та для захисту від перешкод у мережі; при цьому зберігаються допустимі параметри електромережі основного джерела. Важливо пам'ятати, що основна функція джерела безперебійного живлення, заради якої його часто вирішують купити – запорука безперервності подачі електроживлення змінного струму.

Купити джерела безперебійного живлення Ви можете як маленькими партіями, так і оптом у компанії «Івва Саплай». Для цього варто ознайомитись із каталогом на нашому сайті та вибрати всі необхідні характеристики блоку безперебійного живлення, який Ви поставите собі завданням купити.

Блок безперебійного живлення найчастіше потрібно купити для того, щоб під час відключення електроенергії комп'ютер вимикався без втрати даних і Ви мали можливість коректно завершити всі програми. На це ДБЖ дає близько 10-15 хвилин.

Якщо Ви маєте намір купити блок безперебійного живлення, пам'ятайте, що він складається з трьох основних елементів:

 • Перетворювач;
 • Перемикач;
 • Акумулятор (або інший пристрій для накопичення електроенергії).

Купити джерела безперебійного живлення можна швидко та зручно зі складу в Одесі; якщо Ви мешкаєте в Одесі, у Вас є два варіанти: скористатися кур'єрською доставкою по Одесі або особисто забрати своє замовлення зі складу. У другому випадку для зручності варто заздалегідь домовитись із нашими представниками. Під час телефонної консультації Ви маєте можливість уточнити всі параметри, характеристики від виробника та ціну безперебійника для комп'ютера, який Ви вирішите купити.

Безперебійник для комп'ютера потрібно неодмінно купити, щоб уникнути неполадок в мережі живлення. До них належать такі:

 • Повне відключення напруги в мережі живлення (аварія мережної напруги);
 • Різке збільшення, а також підсадки та сплески напруги;
 • Високочастотні перешкоди, що передаються електромережею;
 • Втеча частоти (відхилення її більш ніж на 3 Гц).
Слід зазначити, що безперебійник найчастіше потрібно купити для персонального комп'ютера (не ноутбука, який має вбудовану акумуляторну батарею). Однак бувають випадки, коли потрібно купити ДБЖ і для портативного комп'ютера – наприклад, якщо його власна акумуляторна батарея стала непридатною.

Пристрій безперебійного живлення купити

Прийнявши рішення купити пристрій безперебійного живлення, ознайомтеся з його характеристиками та підберіть оптимальні для себе:

 • Вихідна потужність (вимірюється у вольт-амперах або ватах). Якщо потрібно купити ДБЖ не для комп'ютера, а для обладнання з потужними електродвигунами, пам'ятайте, що в момент пуску ДБЖ на деякий час споживає потужність, що в 7 разів перевищує задану в характеристиках виробника;
 • Вихідна напруга (вимірюється у вольтах);
 • Час перемикання на живлення від акумуляторних батарей (вимірюється в мілісекундах);
 • Ширина діапазону мережної напруги;
 • Термін служби акумуляторних батарей, який залежить від якості, а відтак і від ціни системи безперебійного живлення, купити яку Ви можете в нашій компанії.

Слід брати до уваги, що ми пропонуємо купити системи безперебійного живлення офіційно від виробника; дуже зручною є і можливість доставки ДБЖ у багато міст України: Харків, Київ, Львів, Дніпропетровськ. Яку б систему безперебійного живлення Ви не вирішили купити, Ви можете бути впевнені у швидкій та пунктуальній обробці Вашого замовлення. Купити систему безперебійного живлення можна як онлайн, зробивши нехитрі операції на нашому сайті, так і телефоном або за допомогою зворотного зв'язку. Рішення купити систему безперебійного живлення допоможе убезпечити Ваші електронні пристрої від перепадів напруги, перегорання та в тому числі втрати даних. Співвідношення ціна/якість на ПК для комп'ютера, які Ви можете у нас купити, завжди тримаються на гідному і доступному рівні. Ви також можете купити у нашому інтернет-магазині мережеві відеореєстратори або системи відеоспостереження

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.