(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Мережеве обладнання

Мережеве обладнання купити

У наш час важко уявити собі людину, яка не знає, що таке Інтернет, навіщо вона потрібна і як ним користуватися. Будь-який бажаючий може підключитися до мережі різними шляхами: через свій телефон або планшет за допомогою мобільного інтернет-трафіку, або зайти в мережу за допомогою кабельного або вай-фай з'єднання.

Виходячи з цього, з'являється все більше охочих купити мережеве обладнання.

Що таке мережеве обладнання, яким воно буває, де і як його можна швидко та вигідно купити?

Розглянемо все по порядку. Мережеве обладнання – це вид телекомунікаційного устаткування. Воно використовується для передачі відео- та аудіосигналів або інформації іншого типу та для забезпечення зв'язку між пристроями різного типу. Найбільш поширене застосування телекомунікаційного обладнання передачі інформації в мережі Інтернет. Тому в народі існує більш коротка та ємна назва «мережевое обладнання».

Мережеве обладнання – ця загальна назва для пристроїв, необхідних для роботи комп'ютерної мережі. До них належать:

  • Маршрутизатори
  • Концентратори
  • Патч-панелі
  • Комутатори

і багато іншого. Заздалегідь слід зазначити, що все мережеве обладнання можна купити, ознайомившись із асортиментом мережевого обладнання на сайті компанії Іва Саплай.

Відомо, що мережеве обладнання буває двох видів: активне та пасивне. Активному мережевому обладнанню буде присвячено наш окремий розділ, де Ви можете вибрати все необхідне для підключення мережі, тут же розглянемо, що таке пасивне обладнання.

Пасивне мережеве обладнання істотно відрізняється за цілями та функціями від активного. Найбільш важлива відмінність у тому, що пасивне мережне обладнання не підключається безпосередньо до електромережі та передає сигнал, не посилюючи його. Пасивне мережне обладнання можна умовно поділити на дві групи.

  1. Перша група являє собою обладнання, яке є трасою для кабелів: кабельканали, кронштейни та аксесуари для них, заставні труби, металеві лотки, гофрошланги, комутаційні шафи та кліпси.
  2. До другої групи належать пристрої, які служать каналом передачі даних До такого обладнання належать кабелі, розетки та комутаційні панелі, які гарантують з'єднання між портами активного мережного обладнання та кабелями.

Кабелі також бувають двох видів: STP (екранована кручена пара) і  UTP (неекранована кручена пара). Залежно від того, який вид мережі, використовують телефонні або комп'ютерні розетки.

Яке б мережеве обладнання Ви не зібралися купити (а найчастіше купують і активне, і пасивне), Ви можете зробити це без особливих зусиль на сайті компанії «Івва Саплай». Все, що від Вас вимагається – це визначитися, що саме з обладнання Вам необхідно придбати; вибрати потрібний товар у каталозі, переконатися, що ціна на мережеве обладнання в компанії «Івва Саплай» є найбільш прийнятною на ринку комунікаційних технологій і зробити замовлення. Купити мережеве обладнання можна невеликими партіями чи оптом. Компанія «Івва Саплай» надає можливість самовивезення зі складу в Одесі, а також співпрацює з найбільш надійними логістичними компаніями, що гарантує доставку як по Одесі, так і по всій Україні до таких міст, як Київ, Львів, Дніпропетровськ, Харків.

В той же час слід особливо відзначити, що все мережеве обладнання офіційно завірено гарантією виробника і має найкращі характеристики; Ви можете придбати його за оптимальною ціною. Представники компанії «Івва Саплай» раді будуть проконсультувати Вас з усіх питань, що стосуються активного та пасивного мережевого обладнання, підібрати необхідний товар з найбільш відповідними саме Вам характеристиками та допомогти встановити та налаштувати обране Вами мережеве обладнання. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині активне мережеве обладнання або оптичні комутатори

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.