(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Вентилі та засувки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Для регулювання роботи ряду систем комунікації необхідне додаткове обладнання, яке дозволяє уникнути аварійних перевантажень, полегшити ремонтні роботи та в цілому заощадити час та ресурси при обслуговуванні. До допоміжної фурнітури, зокрема, відносяться вентилі та засувки, купити які можна у нашому магазині від виробника. Ми пропонуємо якісний товар різних типів, який пройшов тестування у виробника і отримав допуск до продажу. Виробник офіційно гарантує високий ступінь функціональності продукції, її сумісність з обладнанням, що монтується, а також довговічність. Весь товар виконаний із міцного, зносостійкого, стійкого до зовнішнього середовища матеріалу. При цьому на вентилі та засувки ціна відрізняється оптимальністю.

Для того щоб підібрати в нашому каталозі саме те, що потрібно, ознайомтеся з технічними характеристиками представлених виробів. У разі труднощів звертайтеся до наших менеджерів, які нададуть інформацію, що вас цікавить.

Засувка: купити зі складу

Більшість реалізованих моделей такої запірної арматури відносяться до повнопрохідних, завдяки чому завжди є можливість їх використовувати універсально. Звужені вироби непридатні для магістральних трубопроводів з значним діаметром.

Залежно від характеру руху запірного елемента – шпинделя – виділяються конструкції висувні або обертові, що впливає і на ціну засувки. До того ж, пристрій цієї деталі виробу визначає його тип.

У продажу зазвичай є моделі:

  • клинові;
  • шиберні;
  • паралельні;
  • шлангові.

У нас можна купити засувки з доставкою в асортименті. Ваше замовлення зі складу в Одесі ми відправимо за вказаною в заявці адресою та проконтролюємо її отримання. Ви позбавитеся зайвих турбот, придбавши в нашому інтернет-магазині в будь-якому обсязі засувки за привабливою ціною. У разі потреби у вас є можливість замовити модель, яка сьогодні не представлена ​​в каталозі.  

Вентиль: ціна питання

При виборі цієї деталі слід звернути увагу на особливості його конструкції та матеріал, з якого він виконаний. Від цього залежить ціна вентиля. Виробник, як правило, передбачає, які робочі середовища застосовуватимуться, діапазон температур і тиску, а також придатність виробу до ремонту. Ми пропонуємо надійні вентилі за ціною, яка вас влаштує.   

Ви також можете придбати у нас крани кульові для газу та різьбові з'єднання.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.