(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Сантехнічне обладнання

Системи життєзабезпечення, які покликані створювати комфортні умови для роботи та відпочинку кожної людини, сьогодні не можуть обходитися без різнопланового сантехнічного обладнання. На ринку існує безліч виробників, лінійок та окремих моделей подібної техніки, проте попит на неї характеризується сталістю. Це пов'язано з прагненням до високих стандартів комфорту серед населення.

У нашому магазині можна купити сантехніку зі складу в Одесі наступних груп товарів:

Все сантехнічне обладнання від виробника відповідає загальноприйнятим нормам якості, що офіційно підтверджено гарантією постачальника, зручно в експлуатації, інноваційно і має сучасний зовнішній вигляд.  

Сантехнічне обладнання купити онлайн

Щоб придбати сертифіковану техніку та інші вироби, достатньо ознайомитися з асортиментом у кожній з підкатегорій. Також можна звернутися за допомогою до наших менеджерів, які нададуть додаткові дані щодо будь-якої моделі, одиниці номенклатури та зроблять їх порівняльний аналіз. Сантехніка, купити яку вигідно як в роздріб, так і оптом, створена із застосуванням сучасних інженерних технологій. Тому відрізняється надійністю та тривалим терміном служби при правильній експлуатації.

Відомі виробники при виготовленні фірмового сантехнічного обладнання, купити яке не складає праці в інтернет-магазині, застосовують матеріали підвищеної міцності. Їхні робочі характеристики відповідають своїй лінійці та суворо обмежені певними умовами монтажу та експлуатації. У зв'язку з цим під час вибору товару слід шукати за функціоналом саме той варіант, який повністю відповідає майбутнім очікуванням.

Ціна питання

Ми пропонуємо купити сантехніку побутового, комерційного та промислового призначення, яка використовується як професіоналами, так і любителями. При цьому її вартість обумовлена ​​кон'юнктурою ринку. Однак компанія «Івва Саплай» розраховує на постійну співпрацю з клієнтами, тому оптовики можуть придбати сантехнічне обладнання з доставкою за більш лояльною ціною. Також ми готові розглянути партнерські ідеї щодо взаємовигідної співпраці.   

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.