(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Крани кульові

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Кульовий кран як елемент запірної арматури відноситься до виду сучасного обладнання, яке активно застосовується в трубопроводах з робочою рідиною різного складу, властивостей та призначення. Сьогодні неможливо уявити функціонування систем водопостачання, опалення та каналізації без допоміжної фурнітури, яка забезпечує високу продуктивність та безпеку всієї мережі.

У нас можна кран кульовий купити за каталогом як повноприбутковий, так і редукований, що розширює можливості використання подібних пристроїв. Незалежно від виду виробу та його модифікації виробник офіційно гарантує його якість, комплектність та безпроблемність в експлуатації. При цьому на кульовий кран ціна знаходиться в широкому діапазоні, що пояснюється особливостями конструкції кожної моделі, запасу її опціоналу, а також монтажу. Ми продаємо тільки те, що отримало позитивні відгуки споживачів на ринку і входить до категорії затребуваних товарів.

Кран кульовий купити за типом з'єднання

Залежно від обладнання системи, що вмонтовується, виділяються кілька видів виробів:

 • фланцеві;
 • під приварювання;
 • муфтові;
 • комбіновані.

Ми готові забезпечити будь-які ваші потреби в повному обсязі. Якщо у нас немає в наявності потрібної моделі, подайте заявку. Наш каталог регулярно поповнюється, тому у вас завжди є можливість зі складу купити кран кульовий саме в компанії «Івва Саплай». Також менеджери компанії за потреби нададуть докладні консультації та допоможуть з вибором.  

Переваги товару

Реалізовані вироби із зовнішнім або внутрішнім різьбленням мають низку переваг, що потрібно враховувати при придбанні:

 • компактність;
 • простість пристрою;
 • герметичність;
 • мала вага;
 • плавність повороту кульової пробки;
 • легку керованість;
 • відсутність застійних зон.

Ціна кульових кранів офіційно при оптовому замовленні є індивідуальною і розраховується відповідно до розробленої нами пільгової програми. При цьому ми самі обережно завантажимо та забезпечимо транспортування в оптимальні терміни. Ви можете придбати у нас кран кульовий для води або вентилі та засувки. Наш сервіс та ціна на кульові крани – гарантія того, що ви почнете виконувати монтаж системи комунікації у встановлений час без затримок. А компанія «Івва Саплай», у свою чергу, сподівається придбати у вашій особі постійного партнера для довгострокового співробітництва.     

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.