(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Тримерні головки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Купити тривимірну головку

Тримірна головка, або котушка для тримера – один із необхідних елементів бензокоси. Сьогодні можна купити тримерну головку, виготовлену з дуже міцних та легких матеріалів, які можуть витримувати тривале навантаження. Коли купують тримірну головку, враховують різні фактори: напругу мотора, а також зусилля, що загальмовують, які виникають при взаємодії з матеріалом, який піддається обробці.

Купити тримірні головки в широкому асортименті Ви завжди можете в магазині «Івва Саплай». У нашому каталозі представлені різні моделі котушок для тримера: так, ви можете купити універсальні або модельні головки для тримера. Крім того, можна купити котушки з ліскою для тримера оптом або невеликими партіями.

Перш ніж купити головку для тримера, визначтеся з вибором запасних і утримуючих елементів: катушки, пружини, кришки та інші. Слід пам'ятати, що вибір складових частин залежить від таких параметрів та характеристик:

 • Фірма-виробник бензокоси;
 • Потужність пристрою;
 • Розміри лісок, які будуть введені в експлуатацію;
 • Тип тримера (електричний або бензиновий).

Зверніть увагу, що котушку для тримера необхідно купити для того, щоб розміщувати в ній шпулю з ліскою. Конструкція котушки така, що в ній волосінь (інакше - корд) намотується на шпульку. За структурою головка для тримера виготовляється у форм-факторі циліндричної основи, яка може бути цільною або з циліндричною основою, всередині якої розміщується пружина.

Ви можете поставити запитання: навіщо взагалі потрібно купувати головку для тримера? Відповідь очевидна: вона утримує ріжучу волосінь і виконує обертальні рухи, які задаються двигуном. Таким чином працює приводний ріжучий пристрій, який дозволяє косити траву, підрівнювати кущі та виконувати інші операції на вашій ділянці.

Купити головку для тримера можна зручно і швидко, не виходячи з дому. Достатньо зайти на сайт «Івва Саплай», вибрати всі необхідні параметри та зробити замовлення одним натисканням курсору миші. Ви також маєте можливість отримати повноцінну консультацію від наших спеціалістів, які розкажуть Вам про всі нюанси купівлі котушок із тріскою. При купівлі котушки з ліскою для тримера важливо врахувати, що головка для тримера неодмінно повинна бути сумісною з моделлю бензокоси. Така головка може бути універсальною або бути укомплектованою спеціальними адаптерами і перехідниками. Котушка з ліскою для тримера складається з наступних частин:

 • Корпус, до якого вставляється волосінь;
 • Кришка корпусу;
 • Пружина, що забезпечує оптимальний затискач корпусу з ліскою необхідного діаметра;
 • Перехідник на косу та інші елементи.

Якщо Ви вирішили купити універсальну котушку для тримера, пам'ятайте, що вони відрізняються за типом подачі волосіні:

 • Автоматична подача – у разі необхідності «усики» подовжуються самостійно, що дозволяє не стежити за довжиною волосіні;
 • Напівавтоматична – у цьому випадку для подовження волосіні котушка для тримера з невеликою силою ударяється об землю, таким чином натискається кнопка, що відповідає за подачу оснастки;
 • Механічна – волосінь подається вручну, витрата оснащення контролюється користувачем.
Неодмінно враховуйте напрямок волосіні, коли намотуєте її на шпульку, а також не перевищуйте зазначеної норми при намотуванні волосіні. При дотриманні нехитрих правил експлуатації Ваша бензокоса довго служитиме Вам вірою та правдою.

Покупка тримірних головок у нашій компанії надає наступні переваги: ​​оптимальне співвідношення ціна/якість, можливість доставки по Одесі та по Україні – у Харків, Київ, Львів чи Дніпропетровськ, а також варіант самовивезення зі складу в Одесі. Компанія «Івва Саплай» офіційно співпрацює з фірмами-виробниками котушок для тримера, і цей фактор позитивно впливає на якісні характеристики від виробника. Ми гарантуємо швидку обробку Вашого замовлення, а також довговічність та надійність в експлуатації купленого у нас обладнання.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.