(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Будівельне обладнання

Компанія «Івва Саплайн» пропонує до продажу повний перелік будівельних матеріалів, будівельні вимірювальні системи та обладнання для будівництва. Наш каталог містить зручно структурований перелік матеріалів, що розташовані відповідно до сучасної класифікації будівельних матеріалів. Товарні позиції містять інформацію від виробника, що дозволяє швидко знайти необхідне будівельне обладнання або матеріали:

 • Конструкційні матеріали загального призначення – призначені для зведення будь-яких стандартних споруд: природний камінь, цегла, цементні суміші, пісок, щебінь та ін.
 • Спеціального призначення – для спорудження будівель та будівель зі спеціальними властивостями, наприклад: підвищена звукоізоляція, захист від радіоактивного випромінювання, конструкційні матеріали, що забезпечують низьку теплопровідність та ін.
 • Оздоблювальні будівельні матеріали можуть виконувати лише декоративну функцію або володіти і спеціальними властивостями – зменшити теплопровідність, збільшити гідроізоляційні властивості конструкції
 • Покрівельні та гідроізоляційні матеріали.

Основні та додаткові характеристики виробник вказує при описі будівельних матеріалів та способів їх застосування. Компанія «Івва Саплайн» пропонує будівельні матеріали купити оптом. Ми пропонуємо нашим клієнтам формування замовлення зі складу, що значно прискорить його отримання.

           Сайт компанії «Івва Саплайн» пропонує будівельне обладнання купити:

 • Вантажно-транспортне обладнання для виконання переміщення та підняття вантажів різного обсягу та ваги,
 • Різні види обладнання для зварювальних робіт та витратні матеріали до нього,
 • Обладнання та інструменти для ведення земляних та дренажних робіт,
 • Розбірні та багаторазові конструкції для організації опалубки,
 • Будівельне обладнання для виготовлення бетонних сумішей,
 • Вимірювальні прилади,
 • Обладнання для ведення оздоблювальних та ремонтних робіт.

Будівельне обладнання забезпечує якість, збільшує продуктивність праці та підвищує безпеку робіт. Компанія «Івва Саплайн» пропонує до придбання обладнання, що відповідає санітарно-технічним нормам та відповідає стандартам техніки безпеки. Ми продаємо обладнання компаній, що офіційно представлені в Україні.

Ціна будівельного обладнання залежить не тільки від виробника та країни виготовлення, а й від професійного чи індивідуального призначення. Ми пропонуємо придбати будь-яке будівельне обладнання з доставкою до Одеси, Києва, Дніпра, Львова або Харкова.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.