(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Будівельні вимірювальні системи

Точне виконання будівельних робіт і чітке виконання проектного завдання неможливе без використання будівельної вимірювальної техніки. На сайті компанії «Івва Саплайн» представлені будь-які види будівельної вимірювальної техніки від виробника, які необхідні для різних етапів будівельних робіт:

  • Універсальні вимірювальні прилади – зазвичай це найпростіші інструменти, які дозволяють визначити лінійні розміри. До них відносять лінійки, рулетки, кутоміри, штангенциркулі. Ці будівельні вимірювальні прилади виконуються в традиційно-еталонному варіанті, а також в електронному вигляді, мають стійкий попит і можуть бути придбані оптом.
  • Спеціалізовані вимірювальні прилади – вимірювальна техніка, за допомогою якої виробляють точні безконтактні вимірювання великих площ, визначення точок на горизонтальних поверхнях та вимірювальні роботи при масштабній забудові. До таких відносяться нівеліри, тахомери, теодоліти, далекоміри. Така будівельна вимірювальна техніка випускається в оптичному та електронному варіанті. У першому випадку дані прочитуються за допомогою оптичних маркерів, а в другому отримана інформація виводиться на монітор приладу або підключеного до нього комп'ютера. Каталог нашої компанії дозволяє швидко знайти необхідну техніку, провести порівняння представлених моделей та будівельні вимірювальні засоби купити.
  • Будівельні прилади для визначення існуючих комунікацій. Трасошукачі, металошукачі та прилади для виявлення прихованої проводки допомагають безпечно проводити будівельні та монтажні роботи. Сучасні можливості цієї техніки вказані в описі конкретного товару. Ви також можете придбативимірювальні системи та приладдя для будівельних вимірювальних систем.

Будівельні вимірювальна техніка купити на сайті компанії «Івва Саплай»:

  • Ми працюємо з виробниками будівельної вимірювальної техніки, які офіційно представлені в Україні,
  • Швидке формування замовлення та відпустка зі складу потрібної вимірювальної будівельної техніки істотно скорочує час, необхідний для її придбання,
  • Ціна вимірювальної техніки залежить від характеристики виробника та додаткових функцій.
  • Наша компанія пропонує придбання вимірювальної будівельної техніки з доставкою по Україні – до Одеси, Києва, Харкова, Дніпропетровська, Львова.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.