(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Шнеки

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

У даному розділі нашого каталогу ви можете ознайомитися з товаром, який знаходить застосування в різних сферах: машинобудуванні, будівництві, хімічній промисловості і т. д. Купити шнек, за допомогою якого транспортуються дрібнокускові та сипучі матеріали, вигідно для підвищення продуктивності, оптимізації робіт та прискореного їх завершення. Незалежно від модифікації цей виріб є стрижнем з гвинтовою стрічкою, розташованою з певним кроком вздовж усієї поздовжньої осі.

Весь представлений у нас товар має фірмову якість, офіційно гарантовану виробником. Тому серед продукції, що реалізується, немає бракованих одиниць. До переваг виробів можна віднести міцність металу, з якого вони виготовлені, здатність витримати велике навантаження, компактність. До того ж на шнек ціна відрізняється помірністю. При замовленні великим оптом ми готові брати участь у постачанні на тендерних умовах. Співпрацюючи з нами, ви в стислий термін не тільки придбаєте потрібний товар, а й отримаєте шанс стати постійним замовником.

Купити шнек різних типорозмірів

  1. Гвинтовий конвеєр – механізм, що використовується для переміщення дрібного вантажу по гвинтовій поверхні. Частота обертання зазвичай становить 50-150 об/хв. За місцем розташування пристрій буває:
  •  горизонтальним (відстань транспортування до 40 метрів);
  •  вертикальним (до 30 метрів);
  •  похилим.

Таке обладнання часто можна зустріти на борошномельних, комбікормових, будівельних виробництвах. Їх застосовують як дозатори або змішувачі. Форма пристрою залежить від виду сировини, що переробляється. У нас ціна шнека, незалежно від його конструкційних особливостей, завжди доступна для кожного споживача.

  1. Свердловий варіант для видалення стружки. Такий різновид має невеликі габаритні розміри, герметичну конструкцію, він простий в експлуатації і не вимагає особливого технічного обслуговування.
  2. Основна деталь пресів для віджиму, макаронних пресів, пресів-грануляторів.
Існує ще кілька типів шнека, купити які можна на замовлення. Ми розглянемо ваші пропозиції щодо формування та оновлення асортименту, які легко відправити за формою зворотного зв'язку.   

Особливості оплати

Компанія «Івва Саплай» працює з клієнтами за умов повної передоплати. Ціну шнека цікавої модифікації завжди можна уточнити за контактними телефонами, розміщеними на нашому сайті.         

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.