(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Некеровані комутатори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 22 моделі

Некерований комутатор купити

Купити некерований (пасивний) комутатор – найкраще рішення для малих та середніх мереж з невисокою кількістю підключених користувачів. Ви можете підібрати всі необхідні характеристики та функції некерованих комутаторів у каталозі компанії «Івва Саплай». Також є можливість обговорити всі параметри із представником нашої компанії. Звичайно, потрібно підійти до цього питання з максимальною серйозністю, адже в некерованих комутаторах немає можливості ручного налаштування.

 Некерований комутатор автоматично і рівномірно розподіляє швидкість і кількість трафіку, що передається по всіх користувачах мережі. Переваги некерованого комутатора полягають у наступному:

  • Знижує час відгуку;
  • Гарантує високий рівень пропускної здатності мережі;
  • Характеризується простим керуванням і не вимагає спеціальних навичок, тому що дає можливість у короткий термін приєднати мережеве обладнання до будь-якого порту і не потребує додаткових налаштувань;
  • До некерованого освітлення можна безпосередньо підключити комп'ютер, завдяки цьому виключається ймовірність того, що утворюються «вузькі місця», оскільки у кожного комп'ютера є виділена смуга пропускання;
  • Має функцію управління потоком; цей фактор виключає втрату пакетів під час передачі. Якщо буфер переповнений, то подається сигнал, і пакети перестають передаватися, поки буфер не очиститься.

Прийнявши рішення купити некерований комутатор, слід пам'ятати про його характерну особливість: він містить у своїй пам'яті таблицю, в якій вказується, якою мірою MAC-адреса вузла знаходиться відповідно до порту комутатора. Така таблиця може бути статичною та динамічною. У некерованому комутаторі динамічна таблиця заповнюється автоматично, але це значною мірою сприяє полегшення роботи оператора. У момент включення некерованого світчу він працює у навчальному режимі, оскільки динамічна таблиця не заповнена. У такому режимі інформація, що надходить на один порт, йде і на всі інші, а некерований комутатор аналізує кадри та реєструє в таблиці MAC-адресу відправника.

Специфічне властивість некерованого комутатора полягає в наступному: якщо на порт передається кадр, призначений для наявного в таблиці MAC-адреси, то такий кадр передається виключно через порт, наявний в таблиці. Якщо адреса одержувача в таблиці відсутня, то кадр йде на всі інтерфейси. У міру експлуатації трафік локалізується, оскільки некерований свитч формує повну таблицю MAC-адрес всіх портів.

В принципі, єдина відмінність керованих і некерованих комутаторів у тому, що в керованих свитках є інтерфейс доступу до налаштувань, а в некерованих налаштування прописані виробником під час виробництва.

Купити некеровані комутатори оптом або маленькими партіями можна швидко і зручно, зробивши замовлення на сайті компанії «Івва Саплай». Там же Ви можете визначитися зі способом оплати та доставки. Зверніть увагу, що доставка здійснюється як по Одесі, так і містами України: в Київ, Харків, Львів, Дніпропетровськ. Водночас ми надаємо можливість самовивезення зі складу в Одесі. Для цього потрібно домовитись із нашим представником заздалегідь. По телефону Ви маєте можливість обговорити всі найважливіші питання, що стосуються купівлі некерованого комутатора: ціну, характеристики виробника та багато іншого. Компанія «Івва Саплай» офіційно співпрацює з фірмами-виробниками активного мережевого обладнання, що позитивно впливає на освіту ціни та якість продукції. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині -Fi роутери, точки доступу або маршрутизатори.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.