(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Маршрутизатори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 14 моделей

Маршрутизатор для дому купити

У сучасному глобалізованому суспільстві одним з найбільш популярних пристроїв, що мають відношення до активного мережного обладнання, є маршрутизатор.

Маршрутизатор (або роутер, від англ router) – спеціально пристосований мережевий комп'ютер, який має два або кілька мережевих інтерфейсів та розподіляє пакети даних між кількома ділянками мережі.

Відмінність маршрутизатора від комутатора або концентратора в тому, що роутери працюють на більш високому – третьому рівні мережевої моделі OSI (у той час як хаб або мережевий міст працюють відповідно на першому та другому рівнях моделі OSI).

Який принцип роботи сучасного роутера? Здебільшого, роутер використовує адресу одержувача, який вказаний у заголовку пакета, і далі визначає за таблицею маршрутизації шлях, яким необхідно передавати пакети даних. Якщо ж у таблиці маршрутизації відсутній описаний маршрут, пакет відкидається.

Для того, щоб уточнити всі необхідні характеристики, а також принцип роботи маршрутизатора для дому, Ви маєте можливість зв'язатися з представниками компанії «Івва Саплай»: ми завжди допоможемо Вам у виборі необхідного саме для Ваших цілей активного мережевого обладнання.

Для будинку та офісу зазвичай воліють купити маршрутизатори, які здійснюють підключення домашньої мережі комп'ютерів до каналу зв'язку провайдера. Найчастіше маршрутизатор забезпечує IP-адресацію модулів локальної мережі за протоколом DHCP, при цьому сам він отримує адресу від зовнішнього провайдера.

Як правило, маршрутизатори найновіших моделей оснащені різноманітними допоміжними функціями та мають ряд вбудованих можливостей:

  • Бездротова точка доступу вай-фай для того, щоб підключати мобільні пристрої (смартфон, планшет);
  • Міжмережевий екран, що забезпечує захист мережі від різних зовнішніх атак;
  • Резервування доступу до мережі Інтернет за допомогою кількох провайдерів;
  • Web-інтерфейс, що дозволяє спростити налаштування приладу;
  • USB-порт, через який Ви маєте можливість підключити принтер або зовнішнє дискове сховище.

Для яких цілей потрібно купити маршрутизатор для дому?

Основна причина та перевага роутерів у тому, що вони сприяють зменшенню завантаження мережі, завдяки тому, що вони поділяють її на широкомовні домени, або домени колізій, і в той же час фільтрують пакети. Насамперед маршрутизатори застосовують для об'єднання мереж різних типів. Також маршрутизатори часто використовуються для того, щоб забезпечувати доступ із локальної мережі до Інтернету, при цьому вони здійснюють функції передачі адрес та міжмережевого екрану.

Слід пам'ятати, що роль маршрутизатора може виконувати як апаратний (спеціалізований) пристрій, так і звичайний комп'ютер. Втім, для більшої функціональності та безперебійності доступу до глобальної мережі Інтернет ми рекомендували б Вам купити спеціалізований маршрутизатор для дому. Таку покупку Ви можете здійснити, не виходячи з дому. Достатньо зайти на сайт компанії «Івва Саплай», вивчити наш каталог, вибрати необхідний маршрутизатор для дому, та купити модель, що найбільш підходить саме Вам за характеристиками та параметрами.

Зверніть увагу, що ми надаємо можливість зробити замовлення оптом прямо зі складу, що знаходиться в Одесі. Ви також можете самостійно забрати покупку зі складу.

У тому випадку, якщо Ви проживаєте в одному з міст України – у Харкові, Львові, Києві чи Дніпропетровську, - Вам необхідно лише визначитися з найбільш зручним для Вас способом доставки. Ми, зі свого боку, гарантуємо високу якість маршрутизаторів для дому, оперативну обробку замовлень та швидку доставку товару. Важливою перевагою є те, що ми офіційно співпрацюємо із виробниками маршрутизаторів для дому; саме тому Ви маєте можливість купити їх за найвигіднішою ціною. Здійснюючи покупки в компанії «Івва Саплай», Ви можете бути впевнені в надійності та довговічності придбаного Вами обладнання. >обладнання ADSL або Wi-Fi роутери, точки доступу ​​.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.