(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Прес-інструмент

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

При проведенні монтажних і ремонтних робіт з прокладання систем комунікації одним з найбільш затребуваних підручних пристроїв є прес-інструмент. У нашому магазині представлений товар різних виробників та модифікацій, який відрізняється високою продуктивністю, міцністю, зручною сумісністю з елементами трубопроводу та гарантованим терміном служби.

Ми пропонуємо зі складу в Одесі купити прес-інструмент тільки найкращої якості, який дозволить оперативно виконати план по завершенню будівельних робіт. При цьому монтаж мереж навіть складної конфігурації не займе багато часу завдяки універсальності ручного обладнання та простоті обслуговування. Вам необхідно лише здійснити правильний вибір моделі відповідно до конкретних завдань.

Прес-інструмент купити залежно від виду

У нашому асортименті постійно можна знайти як ручні зразки, так і з електроприводом. Радіальні кліщі кількох модифікацій та прес-пістолети використовуються для обтиснення та опресування труб з нержавіючої сталі, мідних та популярних металопластикових.  

При виборі потрібної моделі звертайте увагу на:

  • максимальний розмір труб;
  • технічні характеристики (площа обпресування, хід рукояток та поворотне усиіліе);
  • додатковий опціонал;
  • наявність системи контролю.

Купувати прес-інструмент за каталогом вигідно і для облаштування нескладних конструкцій, і для встановлення інноваційних систем. Причому в останньому випадку часто-густо ефективне обладнання з електроприводом. Завдяки таким моделям трубопроводи згодом безпроблемно витримують температурні коливання робочого потоку та відрізняються підвищеною стійкістю до скручування, вібрації та гідравлічного удару.

Ви також можете придбати у нас ущільнювальні матеріали та паяльники для поліпропіленових труб.

Партнерські відносини

Компанія «Івва Саплай» пропонує на постійній основі постачання товару необхідної номенклатури та кількості по Одесі, регіону та в інші населені пункти. Ми готові розвивати нашу взаємовигідну співпрацю з будівельними компаніями, у тому числі на тендерних умовах. Виробник підтверджує якість товару кожної партії, тому купити прес-інструмент із доставкою – означає своєчасне виконання графіка монтажних робіт та професійне обслуговування трубопровідних мереж незалежно від їх типу. Також можливе придбання спеціального обладнання на замовлення.       

  

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.