(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Насоси для стічних вод

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Часто відведення перероблених вод на дачі або в приватному будинку відбувається самопливом: від будинку до колектора проводять комунікації під ухилом. Але іноді каналізаційна насосна система просто потрібна, наприклад, щоб відкачати ґрунтову воду з льоху або гаража. Або у разі засмічення труби, заповнення стічної ями або при попаданні води в «нульове» приміщення. Крім цього, такі насоси застосовують у сантехнічних системах, коли точки розміщуються нижче рівня каналізації.

Якщо ви хочете купити насоси для стічних водників виробника певної моделі, придбати їх можна прямо тут і зараз: в компанії IVVA Supply. А якщо ще не визначилися, який насос потрібен, ми допоможемо зробити вибір. Розкажемо про види обладнання та особливості його експлуатації.

Насос дренажний

Насоси для стічних вод бувають:

  • дренажні;

  • фекальні.

Принцип роботи в апаратів ідентичний, оскільки вони виконують одну функцію – транспортування рідини.

Деякі моделі дренажного обладнання, згідно з технічними характеристиками, перекачують рідину з частинками твердого речовини. Щоб уникнути можливого пошкодження насоса в нижньому сегменті труби встановлюють дрібносітчастий антикорозійний фільтр, який утримує тверді елементи значних розмірів. Такі насоси часто застосовують для транспортування води зі свердловини або джерела. З їх допомогою здійснюють полив рослин і дерев, організовують водозабезпечення всього будинку.

Дренажні насоси з успіхом працюють як на поверхні, так і безпосередньо в септиці.

Насос фекальний

У цих апаратах відсутній фільтр, оскільки пристрій призначений для перекачування більш м'яких відходів. Щоб робота пристрою була ефективною і для продовження терміну служби, фекальне обладнання укомплектовують ріжучим механізмом.

За допомогою такого занурювального насоса оперативно спустошують каналізацію, септик або відкачують воду з підвалів та інших приміщень. При виборі фекального насоса слід пам'ятати, що корпус та елементи якісного апарату мають бути виготовлені лише з антикорозійного матеріалу.

За способом роботи все насосне обладнання ділиться на:

  • занурювальне;

  • зовнішнє.

Перші моделі розташовуються під поверхнею вод. Другий вид насоса основною своєю частиною юра розташовується над поверхнею рідини. Викачування відбувається за допомогою нижньої занурювальної частини пристрою.

Особливості вибору та експлуатації

Перед тим як придбати насоси для стічних вод, необхідно врахувати наступні нюанси:

  • глибину, з якої піднімається вода;

  • відстань транспортування стічних вод від ями до точки скидання;

  • потужність, ККД;

  • середній добовий обсяг рідини, що викачується.

Крім цього пам'ятайте: насос функціонує при плюсовій температурі, інакше труба замерзне і зледеніє. Температура стоків допустима не вище +50 градусів, оскільки механізм охолоджується за рахунок невисокої температури стічних вод. Глибина викачування води прямо пропорційна потужності електродвигуна. Після з'єднання труб, механізмів та установки фільтрів необхідно переконатися в герметичності всієї системи: при попаданні повітря в труби вона не працюватиме.

Наша компанія здійснює реалізацію високоякісного насосного обладнання, як побутового, так і промислового. У тому числі й насоси для стічних вод різної модифікації, потужності та тільки перевірених та популярних брендів. Вибрати насос з каталогу та придбати зі складу, оптом та в роздріб, з доставкою можна прямо зараз. На все обладнання оформляємо офіційну гарантію, а ціни на продукцію більш ніж демократичні: ми працюємо безпосередньо з виробниками. Якщо у вас залишилися питання, зв'яжіться з нами, і ми дамо вичерпну інформацію. Допоможемо підібрати якісний насосний апарат для стічних вод з потрібними характеристиками. Купити у нас насос просто: зателефонуйте чи зробіть заявку. А ми привеземо покупку у вказане вами місце. Доставку здійснюємо у всі міста України: Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ тощо.

 

 

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.