ПОСТАЧАННЯ БІЗНЕСУ ТА ПРОМИСЛОВОСТІ
(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00
(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені
Підписатися
на новини та акції
Мембранні баки
Отримати оптову ціну Запропонувати тендерУ цій категорії поки немає товарів.
Іноді, при збільшенні температури теплоносія в опалювальній системі, підвищується рівень тиску. Внаслідок цього виникають пробки повітря та уповільнюється циркуляція теплоносія. Для усунення цієї проблеми систему комплектують розширювальними (у тому числі мембранними) баками. Ціна їх невисока, але це обладнання стабілізує робочий процес усієї системи. Баки вирішують такі завдання:
- приймають зайву кількість теплоносія, що виникає внаслідок нагрівання;
- відновлюють потрібний рівень тиску, необхідну кількість води, яка втрачається при витіканні або зниженні температури.
Види розширювальних баків
Розширювальні бачки бувають відкриті і закриті (або мембранні баки). точці (на горищі або на даху будинку). Крім цього, у цих бачків є деякі «мінуси»: вони громіздкі, не працюють у системі з підвищеним тиском, поверхня їх трубопроводу піддається корозії внаслідок потрапляння в неї повітря.
Ці мінуси відсутні в закритому мембранному баку. Перед покупкою мембранний бак враховуйте, що виробник вимагає укомплектування його системою контролю за рівнем тиску. Бак такого виду приєднують біля опалювального котла та встановлюють на «зворотку» до циркуляційного насосу. Інакше велика ймовірність закипання води у трубопроводі. Розширювальні мембранні баки бувають горизонтальними та вертикальними. Цей критерій враховується при визначенні місця врізання.
Конструкція бака закритого типу
Бачок мембранного вигляду має плоский або балонноподібний корпус, в якому знаходиться спеціальна перегородка (мембрана). Одна з частин бака містить стислий газ або повітря. Перегородка буває:- діафрагмова;
- балонна.
Пристрої з діафрагмою застосовують у системі з малою кількістю теплоносія. Діафрагма незамінна, внаслідок чого ціна мембранного бака цього виду трохи дешевша.
Бачки з балонною мембраною встановлюють, коли в системі великий об'єм води. При необхідності перегородку можна замінити аналогічною від виробника, якщо вона вийшла з ладу. Мембранні баки довговічні, оскільки їхній корпус не має контакту з водою, що зменшує ризик корозії металу.
Вибираємо мембранний бак потрібного об'єму
Перед покупкою розширювального бачка цього виду потрібно правильно розрахувати обсяг пристрою. Головним критерієм при виборі пристрою є показник загальної кількості теплоносія. Якщо володієте цими даними, то краще придбати розширювальний бачок обсягом 10% від загальної кількості теплоносія. У разі коли кількість води не відома, її слід розрахувати, враховуючи потужність котла та вид нагрівального пристрою. Наприклад, зразковий об'єм теплоносія для радіаторів становитиме 10,5 л/1 кВт.
Крім цього, перед покупкою бачка визначають, в якій системі пристрій буде працювати. Якщо опалювальна система включається багато разів за короткий час (що характерно для приватних будинків), найкращим варіантом буде купити мембранний бак, перегородка якого виготовлена із синтетичної гуми (EPDM).
Компанія IVVA Supply здійснює поставку промислового та побутового обладнання оптом і в роздріб, зі складу, в тому числі і розширювальних баків різних типів і ємностей для опалювальних систем. Якщо ви бажаєте придбати мембранний бак, ціна якого прийнятна, у каталозі нашого інтернет-магазину ви легко знайдете даний товар. Якщо ви знаєте, бак якого обсягу вам потрібен, кваліфіковані фахівці дадуть вичерпну консультацію, допоможуть підібрати бак з потрібними характеристиками і оформлять офіційну гарантію. Ви можете купити мембранні баки для систем водопостачання та