ПОСТАЧАННЯ БІЗНЕСУ ТА ПРОМИСЛОВОСТІ
(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00
(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені
Інструмент для монтажу металевих коробів
Отримати оптову ціну Запропонувати тендерВибрано 2 моделі
Будь-який будинок оснащений системою електропостачання. При монтажі електричної проводки застосовують два способи укладання дроту: прихований – коли проводка ховається в стіни приміщення, і відкритий – у цьому випадку використовують короби. Короб виконує подвійну функцію: ховає провід, надаючи приміщенню естетичного вигляду, а також тривалий час забезпечує безпеку при його експлуатації.
Що таке короба для електропроводки
Раніше електропроводи монтувалися в стіну. Це було незручно, тому що за необхідності проведення робіт на окремій ділянці електропостачання потрібно було руйнувати стіни. Сьогодні для встановлення електророзведення застосовують короби (або лотки). Короб розділений на дві частини:
- Підстава. Ця половина виробу має ряд отворів, які призначені для закріплення до стінки та подальшого виведення дроту. Існують моделі лотків, де немає отворів, у цьому випадку отвори роблять самостійно. На бічних стінках є фіксуючі замки.
- Верхня заземлена частина. У бічних стінках є заглиблення для її закріплення з основою короба.
Види коробів
Є безліч варіацій коробів,основна їх відмінність – у матеріалі, з якого він виготовлений. Лотки під електричну проводку бувають з дерева, пластику та металу. Дерев'яні короби бояться вологи та потребують додаткової обробки. Пластикові – більш практичні, проте не витримують ударів: короб може луснути, пошкодивши проводку. Головною перевагою металевого короба чи лотка є його підвищена міцність. У виробництві цих металевих виробів виробник застосовує спеціальну якісну сталь, покриваючи її цинковим складом, який мало схильний до зовнішнього впливу. У разі удару пошкодження відкритої електропроводки малоймовірне. Металеві лотки ефективно використовувати в електричній мережі, де напруга сягає 1000 вольт. Однак потрібно пам'ятати, що при монтажі системи відкритої електропроводки за допомогою металевого короба слід добре ізолювати провід. Металеві короби вибирають за розміром, враховуючи вид кабелю та наявність відгалужених ділянок. Використовуючи перфорований короб, суттєво скорочується час на монтаж обладнання, підвищується безпека, зібраному виробу надається закінчений вигляд.
Інструменти для монтажу металевого короба
При встановленні системи відкритої електропроводки з використанням перфорованого металевого короба,купують спеціальні інструменти. По-перше, короб потрібно різати, використовуючи ножівку чи ножиці по металу. По-друге, в коробі необхідно зробити отвори, які потрібні не тільки для кріплення основи і для відгалуження дроту. Технічні отвори виключають можливість перегріву та займання проводки. Крім цього, отвори необхідні для з'єднання металорукаву з самим лотком.
На ринку представлені пристрої для продавлювання отворів – діропробивні преси. Вони бувають одноштемпельної та багатоштемпельної конструкції. У комплект із пресом йдуть набори зі змінних пуасонів та матриць, які дозволяють робити отвори потрібних розмірів. За допомогою якісних матриць отримують акуратний отвір з ідеально рівними краями, який повністю повторює розміри пробійника.
Необхідний інструмент для монтажу металевих коробів купити?
Компанія IVVA Supply здійснює реалізацію матриці для діроколів оптом і в роздріб, зі складу за цінамивід виробника. У нашому каталозі ви знайдете матриці різного діаметра – від 13мм до 37мм. У нас ви купите інструмент для монтажу металевих лотків та коробів на вигідних умовах, з доставкою та з офіційною гарантією. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині освітлення, і в тому числі аварійне освітлення. Якщо ви утруднюєтеся з вибором, наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і запропонують товар з потрібними характеристиками. Купити інструмент для монтажу нескладно: надішліть нам форму замовлення або передзвоніть. Отримати товари можна будь-яким зручним способом: самовивіз зі складу в Одесі або кур'єрською доставкою. Ми привеземо насос не тільки до Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, але і до будь-якого іншого міста України.