(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Інструменти для монтажу

При виконанні такої специфічної роботи як електромонтаж не можна обійтися без спеціальних інструментів. Їх функціональність і характеристики впливають на якість та оперативність робіт, що проводяться. Наприклад, на швидкість прокладання ліній, на якість з'єднання кабелю, на подальшу роботу всього обладнання тощо.

Ручний монтажний інструмент повинен мати всі, хто виконує електромонтажні роботи. І неважливо, чи є професійним електриком або періодично виконуєте роботу у своєму будинку - вам просто необхідно купити монтажні інструменти.

Які інструменти мають бути в арсеналі будь-якого електрика

Для того щоб якісно, ​​безпечно та швидко провести роботу з монтажу незалежно від складності, стандартні набори інструментів повинні включати такі пристрої:

  • Ріжучі інструменти (бокорізи, каблерези, ножиці, плоскогубці, кусачки) – необхідні різання кабелю будь-якого діаметра і виду. Поворотна головка інструменту дозволить виконати роботу у важкодоступному місці.
  • Обтискні інструменти (у тому числі гідравлічні універсальні інструменти) – для з'єднання та обтиску наконечників, хомутів та закінчення кабелю.
  • Пристрої для знімання ізоляції (кліщі та інші інструменти) – для швидкого зняття ізоляційного шару без пошкодження внутрішніх жил кабелю.
  • Контрольно-вимірювальні інструменти (викрутки-індикатори, тестери напруги, контролери струму тощо) – для продзвонювання ліній, перевірки та вимірів напруги тощо. Без цього обладнання неможливо визначити несправність та усунути її.

Всі інструменти для монтажу можна купити в інтернет-магазині IVVA Supply. Ми працюємо тільки з перевіреними та відомими виробниками, тому офіційно гарантуємо високу якість інструменту. Для безпеки роботи певні моделі обладнання та пристроїв для монтажу мають прогумовані діелектричні рукоятки з фіксацією та можливістю блокування у кількох позиціях.

Основні види обладнання для електромонтажних робіт

Компанія IVVA Supply займається реалізацією якісного промислового та побутового обладнання, у тому числі й обладнання для монтажу. У нас ви легко можете купити необхідний інструмент для монтажу як в комплекті, так і зібравши набір потрібних пристроїв, враховуючи власні переваги і потреби. Представлене у нашому каталозі монтажне обладнання поділяється на:

Купуючи монтажний інструмент, пам'ятайте, що він має бути зручним, універсальним, безпечним у роботі. Обладнання має бути виготовлено з матеріалу високої якості, оскільки від цього критерію залежить тривалість його служби та безвідмовність. Саме такі якісні інструменти ви знайдете у нашому інтернет-магазині.

Чи потрібні інструменти для монтажу? Купити їх можна прямо зараз

Представлені в нашому інтернет-магазині інструменти та обладнання розрізняються за комплектацією, призначенням та мають різний ціновий діапазон. Однак їх поєднує висока якість та безпека у використанні. Ви можете купити монтажний інструмент з гарантією від виробника на вигідних умовах: оптом та в роздріб, зі складу, за низькою ціною та з доставкою додому. Не має значення, в якому місті ви знаходитесь: у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську чи іншому місті України. Ми оперативно привеземо товар за вказаною вами адресою. При бажанні можна забрати замовлення зі складу в Одесі.Купити монтажні інструменти у нас просто: зателефонуйте за вказаними вище номерами телефону і зробіть замовлення. Або напишіть нам і менеджер компанії зв'яжеться для уточнення всіх деталей.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.