(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Трансформатори, шинопроводи

Завдяки здатності статичних апаратів перетворювати струм, напруга, число фаз, частоту та інші складові електроенергії в ланцюгах змінного або змінного струму на ринку присутні десятки їх моделей. Тому, перш ніж купити трансформатор, необхідно ознайомитися з його технічними характеристиками від виробника. У нашому магазині є можливість вибрати пристрій фірмової якості під необхідні умови експлуатації, що офіційно підтверджується постачальником.

Трансформатор сухого ТЗ – це електротехнічний пристрій для перетворення електричного змінного струму. Він нагрівається під час роботи. Тому у трансформаторі передбачена система охолодження. Тепловий захист сухих трансформаторів побудований на повітряному охолодженні. Головні переваги сухих трансформаторів перед масляними – це компактність та простота в експлуатації.

ПЕРЕВАГИ І НЕДОЛІКИ

Розглянемо переваги та недоліки сухих трансформаторів у порівнянні з маслонаповненими.

Переваги сухих трансформаторів
До переваг належать такі фактори:

 1. Конструктивна надійність не потребує спеціальної системи пожежогасіння. Пожежна безпека досягається заливкою епоксидним компаудом.

 2. Низький рівень шуму і безпечна експлуатація, що не вимагає великих витрат, дозволяють оптимізувати систему електропостачання, оскільки мають на увазі установку всередині приміщення. Це дозволяє знизити протяжність ліній низької напруги.

 3. Незважаючи на капіталовкладення з придбання обладнання, споживач значно економить електрику за рахунок мінімізації втрат у кабелях низької напруги.

 4. Втрати скорочує і сам трансформатор за рахунок зниження втрат на холостий перебіг та коротке замикання. При середніх перевантаження втрати знижуються на 45%, при високих на 45%.

 5. Збереження екологічної безпеки при низьких викидах вуглекислого газу та зменшення негативного впливу на екологію. Після закінчення експлуатації трансформатора всі конструктивні матеріали переробляються та утилізуються.

  НЕДОЛІКИ СУХИХ ТРАНСФОРМАТОРІВ

  Потенційну небезпеку для такого обладнання становлять: підвищена вологість, забруднення та хімічна дія, вітер. Тобто фактори, які створює середовище, в якому трансформатори експлуатуються. Ці небезпеки стосуються як обладнання з литою ізоляцією, так і повітряно-бар'єрною ізоляцією. Як наслідок – обмеження щодо кліматичного виконання. Через чутливість до перепадів температур, обладнання не рекомендується встановлювати на відкритому повітрі без захисного кожуха.

  Конструктивний недолік - відсутність анцапфи, тобто зменшити або підвищити напругу можна лише перемичками з боку високої напруги.

  Вартість сухих трансформаторів вища, ніж у масляних, але мінімум витрат на експлуатацію виправдовують покупку.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.