(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог Ferroli

Від цього виробника поки що немає товарів.

Спочатку Ferroli являла собою невелику скромну фірму, що займається монтажем газового обладнання. Сьогодні - це багатонаціональний промисловий гігант, який має стійкі позиції у галузі виробництва газового та електроустаткування. Надалі компанія значно розширила товарний асортимент і зараз виготовляє радіатори, кондиціонери та сантехнічне обладнання.

У 1955 році один із братів Фероллі, Данте Ферролі, заснував фірму. Невелика майстерня Ferroli виробляла один вид продукції: сталеві газові котли, які мали успіх у місцевих жителів. Через три роки компанією укладено перший крупний контракт із муніципалітетом на відвантаження партії обладнання у 500 штук. Було нелегко: вранці брати відвантажували товар зі складу, вечорами займалися виробництвом. Але саме з цих поставок почався зліт маловідомої фірми до вершини успіху: продукція Фероллі стає популярною у всій Італії.

Завдяки завзятості та ентузіазму фахівців компанії, а також бажанню займатися улюбленою справою, фірма швидко набула поваги і популярності в усьому світі. Безумовно, було наголошено також на якості та ціні продукції Ferroli, представленій у каталозі.

У 1962 році, запустивши напівавтоматичну ливарну лінію, компанія представляє покупцям перший чавунний котел.

1965 рік - відкривається закордонне представництво в іспанському Бургосі. Тоді ж Ferroli купує італійський сталеливарний завод IMA. Завдяки цій угоді фірма стала незалежною від інших компаній-постачальників, оскільки особисто здійснювала виробництво чавунних заготовок.  

У 1967 році фірма запускає автоматичну лінію з виробництва чавунних радіаторів. Через три роки відкривається французьке підприємство Ferroli, а через деякий час в Італії було запущено заводську лінію з виготовлення сталевих та алюмінієвих апаратів.

У 1978 р. фірма завершує будівництво заводської лінії в Сан-Боніфачо, де починає виробництво промислових котлів.

У 1990-х основною концепцією розвитку компанії є впровадження нових розробок. Одночасно починається етап великих інвестиційних вливань. Ferroli купує заводські потужності та склади, у країнах Європи відкриваються представництва. Поступово фірма перетворюється на бізнес-структуру, об'єднану єдиним ім'ям Ferroli Group.

Три причини, чому продукцію Фероллі варто купити

Вибрати обладнання з каталогу Ferroli легко: компанія виробляє десятки модифікацій для різних видів систем. Для використання в побуті можна вибрати недороге економне обладнання, а для виробництва підібрати потужний промисловий апарат або систему.

До складу корпорації входять безліч дочірніх підприємств та представництв. Заводські лінії та склади Фероллі розташовуються у 10 країнах Європи та в Китаї. Під цим брендом щорічно виготовляється понад 400 одиниць тільки одних газових котлів. Придбати їх можна безпосередньо зі складу, вибравши з каталогу інтернет-магазину Фероллі або через сайт офіційного представника.

Продукція Ferroli: каталог товарів

У Сан Баніфасіо розташовується основне виробництво - заводська лінія, з якої почалося становлення компанії. Сьогодні територія старого цеху перевищує 100 000 кв. м., тут планується та розробляється обладнання, що випускається п'ятьма внутрішніми підрозділами Фероллі:
  • техніка та комплектуючі для систем опалення;
  • кондиціонери;
  • нагрівальні апарати;
  • електро-водо-нагрівачі;
  • сантехніка (ванни, душові кабіни) та електродвигуни до неї.

Газові та електричні опалювальні прилади становлять 85% товарної номенклатури групи. Прийнятні за ціною побутові прилади Ferroli представлені в каталозі різноманітністю моделей: настінні або підлогові газ-котли, водонагрівачі і бойлери. Основною відмінністю всіх моделей є запатентована технологія – нова модель біотермічного теплообмінника. У лінійці промислового обладнання є жаротрубний котел, оснащений реверсивною топкою, триходовий та твердопаливний котел, апарати, що використовують альтернативні види теплоносія.

Кліматичні апарати Фероллі производягаються як побутові, і промислові. Побутове обладнання представлене спліт-системами різної модифікації, енергоекономними чилерами та фанкойлами. Серед промислового обладнання даного виробника можна знайти високопотужні чилери, спліт-системи різних моделей, вентиляторні блоки та кондиціонери Ferroli, які можна купити на сайтах офіційних представників.

Кілька років тому в каталозі Фероллі з'явився недорогий за ціною накопичувальний електро-водонагрівач, купити який може кожен. Дане обладнання виготовляється на сучасній заводській лінії Bealich у китайському містечку Guangdong.

Устаткування має значний успіх у мільйонів покупців, які гідно оцінили якість продукції Ferroli. На сайті офіційного представника - інтернет-магазину IVVA Supply представлені нагрівальні бойлери та котли цієї торгової марки. Вся продукція сертифікована, має офіційні документи, що засвідчують якість та гарантію від виробника. 

Бойлери та нагрівальні котли Ferroli купити можна в нашому інтернет-магазині

Нагрівальне обладнання Ferroli реалізується через сайт офіційного представника або безпосередньо зі складу. У нашому інтернет-магазині представлений каталог, вивчивши який ви швидко і легко зможете вибрати бойлер або бак нагрівальний торгової марки Ferroli. Інтернет-магазин здійснює оптове постачання обладнання, а також реалізує товари в роздріб. Не знаєте, як вибрати продукцію Ferroli? Менеджери інтернет-магазину дадуть відповідь на будь-яке питання і допоможуть вибрати потрібний товар за прийнятною ціною. Продукцію Фероллі замовити просто: визначтеся з характеристиками, оформіть заявку на сайті офіційного представника або зателефонуйте. Можна отримати обладнання Ferroli зі складу в Одесі або оформити кур'єрську доставку. Кур'єр привезе замовлення за вказаною вами адресою до будь-якого населеного пункту України: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ або інше місто.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.