(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог EWT

Від цього виробника поки що немає товарів.

EWT

EWT - німецький виробник електрообладнання, який отримав визнання на європейському ринку ще з 1957 року. На момент створення фірми, в каталозі ЄВТ були представлені лише обігрівальні прилади. Але вже тоді вони відрізнялися грамотним співвідношенням ціни та якості.

Сьогодні в каталогах інтернет-магазинів міститься найширший асортимент EWT продукції, починаючи від кондиціонерів та масляних радіаторів, закінчуючи електричними камінами.

З моменту створення компанії і по теперішній час техніка ЕВТ, купити яку можна зі складу, була і є символом надійності. Спочатку фірма здійснювала випуск електрообігрівальних приладів: кварцових, теплохвильових та масляних обігрівачів, радіаторів, тепловентиляторів, конвекторів. За короткий проміжок часу споживчий ринок розширився на всі країни Європи. Покупці визнали продукцію EWT найкращою за ціновими та якісними характеристиками.

У 2011 році компанія ЄВТ реалізує зі складів інтернет-магазинів і через сайти офіційних представників інноваційні моделі кондиціонерів, що трималися на піку популярності до 2012 року. У 2013 році розширення асортименту продовжилося, і в каталогах ЄВТ з'явилися новітні моделі, що відрізнялися кольором передніх панелей.

В даний час головний офіс компанії розташований у Німеччині, в Нюрнберзі. Власне виробництво відсутнє, випуск товарів цієї торгової марки делегований відомим світовим виробникам. Заводські лінії, потужності та склади EWT розташовані в Європі та Китаї. Водночас контроль якості готової продукції відбувається виключно у Німеччині. Комплексної перевірки піддається також сировина, що застосовується у виготовленні техніки. Завдяки такій системі тотального контролю за більш ніж піввікову історію бренд EWT не залишав лідируючих позицій у певному сегменті ринку.

Злиття Glen Dimplex та EWT: купити продукцію можна на трьох континентах

З 1997 року EWT входить до єдиної фінансово-промислової групи Glendimplexgroup, створеної ще на початку 1970 років. Через три роки після появи на світ, ця молода ірландська компанія почала викуповувати всесвітньо відомі бренди та виробників електрообладнання. На сьогоднішній день до складу групи входять англійські компанії, такі як Dimplex, Morphi, Richards, Blanela, Burgo, Unigare, Galaxi, кілька канадських фірм, підприємства Франції, Голландії, Норвегії. На думку експертів, фінансова корпорація Glendimplexgroup є єдиною у своєму роді компанією, яка виробляє всі без винятку види електроопалювальних приладів та систем.

З цієї причини, в каталогах зустрічаються однакові моделі електротехніки (наприклад, електричні каміни), що випускаються під різними торговими марками: можна купити як EWT, так і Dimplex. Великої ролі це не грає. Відзначимо тільки, що серед цих торгових марок є певний поділ: у Німеччині та Центральній Європі перевагу віддають продукції ЄВТ, ціна якої є прийнятною. Великобританія більше орієнтована обладнання Glen Dimplex. В інших країнах Європи воліють обидва бренди. Така градація склалася більшою мірою історично, оскільки жодних технічних або якісних відмінностей між цими торговими марками відсутні.

Що стосується американського континенту, там левова частка ринку електрообладнання належить торговій марці Dimplex. Остання є єдиним брендом, який представлений на північноамериканському континенті. Але тут немає нічого дивного: американські показники напруги та частоти в електромережі сильно відрізняються від європейських параметрів. З цієї причини Dimplex виробляє певні моделі побутового та промислового обладнання виключно для країн Північної Америки.

Яку продукцію ЄВТ купити можна зараз?

Компанія і сьогодні продовжує динамічно розвиватися, не зупиняючись на досягнутому. І все завдяки фінансовим і людським ресурсам Glendimplexgroup. Постійні інвестиційні вливання дозволяють розробляти інноваційні технології, удосконалювати технічні характеристики та дизайн продукції ЄВТ.

З часом виробник прийшов до рішення про запуск виробництва та розміщення складів ЄВТ у Китаї. Завдяки цьому компанія утримує лідерські позиції на ринку, пропонуючи покупцям обладнання EWT за доступною ціною. Разом з тим, пріоритетом фірми залишається висока якість товарів, оскільки «клієнтів має хвилювати саме питання якості, а не місце виробництва»

В Україні офіційні представництва компанії з'явилися у 2005 році. На сьогоднішній день можна купити зі складу інтернет-магазинів та сайтів офіційних представників наступну продукцію EWT:

  • кондиціонери різних видів та модифікацій;
  • спліт-системи (касетні та канальні, у тому числі мульти-системи);
  • кондиціонери для комерційних та промислових підприємств касетного та колонного типу;
  • електрообігрівальне обладнання (електроконвектори, тепловентилятори, електричні каміни);
  • обладнання, що підтримує мікроклімат у приміщенні (очищувачі повітря, осушувачі);
  • системи рекуперативної вентиляції.

Якщо ви маєте намір купити продукцію EWT, сайт офіційного представника, інтернет-магазину IVVA Supply, надає зручний каталог, за допомогою якого можна вибрати кондиціонер з потрібними параметрами. Вся продукція пройшла належну сертифікацію, купуючи кондиціонери, ми оформляємо офіційну гарантію. Купити обладнання EWT зі складу, оптом, в роздріб та з доставкою можна, не виходячи з дому. Якщо ви не знаєте, який кондиціонер вибрати, наші менеджери дадуть відповідь на всі питання і запропонують найкращий варіант. Бажаєте купити продукцію ЄВТ? В інтернет-магазині ви це зробите швидко: потрібно оформити заявку на сайті офіційного представника або просто зателефонувати. Можна отримати кондиціонер EWT зі складу в Одесі або ми привеземо його на вказану адресу. У нас існує доставка до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська або іншого міста України.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.