(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог DELUX

Від цього виробника поки що немає товарів.

DELUX

Українська торгова фірма Delux з'явилася 2005 року. Більше 10 років удосконалення та впровадження новітніх розробок дозволили компанії вивести на ринок світлотехнічну продукцію, яку заслужено визнали надійною, безпечною та енергоефективною. Активний розвиток торгового бренду розпочався у 2015 році. Тоді управління фірми делегували компанії "Софілайт". Новою командою професіоналів у найкоротший термін стала втілюватися в життя ефективна стратегія розробки та просування товарів під торговою маркою Delux. Продукція компанії, перш ніж потрапити на склади, почала проходити жорсткий контроль якості. Було також проведено активний ребрендинг самої фірми, удосконалено маркетингову стратегію.

Бренд delux: ціна доступна, асортимент широкий

Каталог продукції Delux збільшився до 2 000 найменувань. Поряд із звичайними лампочками фірма запустила виробництво автоматичних вимикачів. Однак головним напрямком у розвитку торгової марки все ж таки залишаються окремі сегменти світлодіодної системи освітлення та різноманітні освітлювальні прилади. Сьогодні у каталозі торгової марки Delux та на сайтах офіційних представників можна знайти широкий асортимент світлодіодних товарів, що налічує понад 100 найменувань (LED лампи, прожектори та інші джерела світла). Створюючи високоякісну світлотехнічну продукцію з оригінальним дизайном та порівняно низькою ціною, компанія Делюкс досягла величезного попиту на свої товари. Це дозволило розширити мережу інтернет магазинів, відкрити свої філії в інших державах. Так, у м.Нінгбо (Китай) розташовані виробничі цехи, де виготовляються переважно світлодіодні джерела світла.  

Якісні товари delux купити можна на сайті IVVA Supply

Практично кожен знайомий з продукцією компанії Делюкс. Особливою популярністю користуються енергозберігаючі лампи. Світлодіодні освітлювальні прилади цієї торгової марки, купити які можна в нашому інтернет-магазині зі складу, використовуються:

 • в інтер'єрному та домашньому, а також у ландшафтному освітленні;
 • у прожекторних системах на ринках, у магазинах та інших місцях продажу;
 • як підсвічування будівель та інших об'єктів;
 • для якісного освітлення робочого місця в офісах, на підприємствах та виробництвах;
 • у системах підводного освітлення.

Delux виробляє широкий асортимент доступних за ціною освітлювальних приладів. У каталозі інтернет-магазинів можна вибрати та купити як класичні лампи, так і прожектори, які застосовуються в системах освітлення на складах, футбольних стадіонах та спортивних центрах.

Постійні інновації, що впроваджуються у виробництво, і бездоганна система контролю якості дозволили фірмі за короткий час зайняти лідируючу позицію на ринку. Усі світлодіодні лампи виготовляються за суворої відповідності до міжнародних стандартів. Сертифікація проводиться такими організаціями як CE, TUV, KEMA, KEUR, FIMKO, DEMKO. Крім цього, було отримано сертифікацію ISO 9001-2008 виробничими цехами Делюкс. Продукція фірми відповідає високим вимогам якості та проходить перевірку у власній лабораторії.   

Делюкс: каталог товарів, вироблених компанією

Сьогодні під цією торговою маркою компанія здійснює виробництво наступної продукції:

 • світильників (люмінесцентні, аварійні, точкові, стельові, паркові, вуличні тощо);
 • джерел світла (лампи люмінесцентні, галогенні, газорозрядні, ультрафіолет, бактерицидні);
 • світлодіодної продукції (освітлювальні прилади вуличні та декоративні, переносні та аварійні, прожектори, світлодіодні стрічки, всілякі аксесуари до них);
 • декоративних світлових приладів: (світильники, бра, люстри);
 • датчиків руху;
 • гірлянд (як для приміщення, так і для вулиці);
 • регулюючого та пускового обладнання, трубок термозбіжних;
 • знищувачів комах;
 • подовжувачів;
 • електричної інсталяції.
Завдяки грамотно проведеній маркетинговій компанії, що охопила всю широко розгалужену торговельно-економічну мережу компанії, продукція Delux набула широкого поширення серед населення. Реалізуються доступні за ціною товари Delux в інтернет-магазинах, на сайтах офіційних представників та у власних точках продажу. За статистикою, останніх на території України налічується понад 5 тисяч. Річний оборот фірми становив 1,7 млн.грн.

Зробивши ставку на світлодіодну продукцію, керівники компанії не помилилися. За найскромнішими прогнозами, до 2018 року оборот світового ринку товарів цієї категорії перевищить показник у 63 млрд доларів США. Це утричі більше, ніж показники трирічної давності.

IVVA Supply є офіційним представником компаній, що виробляють побутове та промислове обладнання, у тому числі торгової марки Delux. Ми здійснюємо реалізацію зі складу наступної продукції:

 • світлодіодних промислових прожекторів;
 • світлодіодних вуличних світильників Делюкс.

Ціна, вказана на нашому сайті офіційного представника, низька, оскільки ми працюємо безпосередньо з компанією-виробником. Для вашої зручності представлений каталог, який містить опис та характеристики товару. Купити світлодіодну продукцію Delux, яка представлена ​​у нашому інтернет-магазині, оптом, в роздріб та з доставкою можна прямо зараз. На весь товар оформлюємо офіційну гарантію. Якщо у вас залишилися питання або утрудняєтеся з вибором, кваліфіковані менеджери нашої компанії нададуть консультацію. Крім того, запропонують з каталогу товар з потрібними характеристиками та недорогий за ціною.  Купити продукцію бренду Делюкс в інтернет-магазині просто: заповніть заявку на сайті офіційного представника IVVA Supply, зателефонуйте або надішліть листа на нашу адресу. Отримайте світлодіодну продукцію компанії Delux зі складу в Одесі або кур'єрською доставкою. Ми доставимо замовлення за вказаною вами адресою у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську або іншому місті України.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.