(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Каталог AXIS

Від цього виробника поки що немає товарів.

AXIS

Axis Communications – фірма, створена 1984 року бізнесменом М.Карлссоном, інженером М.Греном і К.Бладуортом. Спочатку компанія отримала назву Karlsson&Gren Firmware. Надалі була перейменована на Axis Communications. Вдало обрана бізнес-модель зробила Аксис всесвітньо відомим світовим лідером у сфері систем спостереження. Крім цього, компанія має значний багаж інноваційних технологічних розробок та різноманітної продукції в IP-сфері.

Власники фірми зробили ставку на дворівневий бізнес-формат: по-перше, компанія впроваджувала інноваційні продукти, нові в даному сегменті ринку. По-друге, було розроблено чітку та прозору партнерську схему. Завдяки такому підходу через 3 роки продукція Аксис стає затребуваною в багатьох країнах (95 % товарів зі складу вирушає на експорт). Офіси та склади Axis розташовані на території 20 держав.
Трохи історії

Перша продукція компанії Аксіс, яка містилася в каталозі – конвертери протоколів для персональних комп'ютерів, які використовуються під час підключення принтерів. Незважаючи на те, що пік популярності мейнфрейми IBM припав на 60-80-і роки, а фірма зайшла в даний сегмент ринку пізно, вона зуміла вийти на високий рівень продажів і відкрила своє представництво в Америці. Однак боячись забуття, що насувається, «великих» комп'ютерів, керівництво компанії вирішило переорієнтуватися на розробку інноваційних друкованих технологій.

У 1990-ті роки, з розширенням можливостей інтернету, Аксис стає провідною компанією в IT-сфері. Компанія випускає чіп ETRAX, освоює інші протоколи для серверного друку, відкриває свої представництва в Азії, де досі розташовуються основні виробничі потужності. Через кілька років Axis стає провідним постачальником іншої мережевої продукції. оптичного носія інформації.  

Перша відеокамера Аксис: ціна відповідає якості 

1996 рік - Аксис реалізує зі складу новітню мережеву камеру, оснащену веб-сервером, який дозволяє відтворювати відео віддалено. Спочатку нововведення не оцінили, проте пізніше винахід набув особливої ​​популярності в промисловій галузі. Компанія Axis продовжує активно розробляти нову продукцію: вигадується перша мережева відеокамера Neteye200. Завдяки їй користувачі отримали можливість записувати відеофіксацію цифрового формату. Серед перших відеокамеру AXIS побажав купити Стів Возняк - творець корпорації Apple.

Можливості нової системи спостереження були затребувані. Однак користувачі, які купили відеокамеру AXIS, зіткнулися з проблемою підключення до аналогових IP-мереж. Тому фірма розробляє перші відеокодери, які дозволили змінити формат та якість відеофайлу з аналогового на цифрове. Програми-відеоконвертори легко інтегрувалися в систему відеоспостереження, що існувала тоді. Нова мережева камера Axis 2100 з впровадженою інновацією та вбудованою версією ОС Linux стає найпопулярнішою та утримує лідерські позиції понад 5 років. З 2003 року фірма припиняє розробки систем мережного підключення та орієнтується на продукцію, пов'язану із мережним відеоспостереженням. Axis залишає аналогові системи та повністю переходить до цифрових технологій.

2010 ознаменувався також нововведенням – створена перша тепловізійна мережева відеокамера. Через рік фірма представляє технологію Lightfinder, яка дозволяє вести запис у темний час доби в кольоровому форматі. Вартість техніки Axis окупається якістю: всі пристрої, що випускаються, базуються на спеціальних мікропроцесорах.

У 2015 році Canon викуповує всі вільні акції Аксис і стає власником контрольного пакету. Хоча Axis стає структурною компанією Canon, вона веде самостійний бізнес, пропонуючи своїм клієнтам ефективні рішення за допомогою єдиної партнерської мережі.

Товари AXIS купити за вигідними цінами можна в інтернет-магазині IVVA Supply

Axis розробляє та виробляє наступне обладнання для відеофіксації:

  • відеокамери (фіксовані, модульні, бортові, панорамні, телевізорні, вибухозахищені та інші);
  • відеокодери;
  • відеореєстратори;
  • програмне забезпечення;
  • системи контролю (контролери, домофони, картоприймачі тощо);
  • аксесуарів (кріплення, монтажні інструменти, джойстики, панелі управління, джерела живлення, шафи, порти вводу/ввиводу).

Інтернет-магазин IVVA Supply здійснює реалізацію систем відеоспостереження Аксис. Каталог з продукцією, яка є на складі, ви зможете вивчити прямо зараз. Пристрої спостереження та відеофіксації Axis успішно працюють як на виробництві, так і в громадському місці та установі (у магазині, аеропорту, на автомагістралі, в університетах, в'язницях, казино, банках, поїздах тощо).

Формування позитивного іміджу компанії-виробника базується на високій якості продукції Аксис. Це стосується також партнерів-постачальників, які відіграють значну роль у його створенні. Керівництво фірми підписує з кожним із них «Кодекс поведінки постачальника», згідно з яким останні регулярно проходять аудиторські перевірки на питання відповідності його нормам. Також компанія пред'являє підвищені вимоги до сервісу та інтернет-магазинів, оскільки ланцюг формування ціни продукту Аxis багатоступінчастий і складається з процесу дослідження, розробки, створення, використання та утилізації обладнання, що відслужив.

Продукція Аксис: інтернет магазин IVVA Supply пропонує найкращі системи відеоспостереження

Ми здійснюємо оптові та роздрібні поставки наступної продукції Axis зі складу та за доступними цінами:

  • вуличних відеокамер;
  • відеокамер для дому;
  • кодерів та декодерів;
  • аксесуарів для систем відеоспостереження.

Ми пропонуємо асортимент товарів, що регулярно оновлюється, зручну оплату (готівкою або за безготівковим розрахунком), оперативну доставку в будь-яку точку України: Київ, Львів, Харків, Дніпропетровську і так далі. Вибрати товар компанії Аксіс, представлений у каталозі нашого інтернет-магазину, та купити оптом зі складу ви зможете просто зараз. На все обладнання оформляється офіційна гарантія виробника. Якщо утрудняєтеся з вибором, кваліфіковані менеджери дадуть відповідь на будь-яке запитання та запропонують купити систему відеоспостереження або аксесуари з потрібними характеристиками та за прийнятною ціною. Бажаєте купити обладнання Аксис зі складу? У нашому інтернет-магазині зробити це просто: заповніть форму замовлення або зателефонуйте. За потреби ви зможете отримати товар в Одесі в день замовлення.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.