(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Автомобільні акумулятори

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Автомобільний акумулятор у справному стані – запорука комфортної їзди. Компанія «Івва Саплай» офіційно пропонує широкий діапазон автомобільних акумуляторів оптом та в роздріб від виробників, які позитивно зарекомендували себе на ринку.

Купити акумулятор для авто

Автомобільний акумулятор виступає як джерело струму. Для більш детального ознайомлення перерахуємо деякі функції акумулятора для авто:

  1. З його допомогою запускається двигун.
  2. Відповідає за живлення багатьох механізмів автомобіля.
  3. Є додатком до генератора та ін.

В інтернет-магазині компанії «Івва Саплай» можна купити акумулятор для авто відмінної якості з найкращими технічними характеристиками за найдоступнішими, а також невисокими цінами. Бажаючим придбати акумулятор для авто достатньо ознайомитися з продукцією за каталогом, потім, зробивши вибір, оформити заявку і чекати на наш дзвінок. Ми обов'язково зателефонуємо. Крім того, слід зазначити, що ми працюємо з оперативною доставкою по різних містах України (Одеса, Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ).

Купити автомобільний акумулятор

Купити автомобільний акумулятор за адекватною вартістю можна в компанії «Івва Саплай» дуже легко. Просто виберете відповідний товар. У разі виникнення певних питань з технічних характеристик звертайтесь до наших фахівців. Наша компанія працює професійно підготовлений персонал. Саме тому наші першокласні фахівці готові проконсультувати клієнтів та надати їм допомогу у будь-який час.

Автомобільний акумулятор ціна

Характерно, що в нашому онлайн-магазині дуже зручні ціни поєднуються з дуже високою якістю. На складі магазину завжди є необхідний товар, який ми готові доставити у найкоротший термін. Автомобільний акумулятор служитиме Вам довго та надійно. Ми дійсно можемо гарантувати безперебійну роботу протягом тривалого часу.

Купити акумулятор для машини

Отже, купити акумулятор для машини можна вигідно. У нас завжди приємне обслуговування та якісний товар, а головне – доступні ціни. Дані характеристики не можуть залишити байдужим жодного покупця.

Безперечно, всім відомо, що акумулятор – важливий і дуже необхідний компонент електроустаткування автомобіля. Багато неспроста і справедливо називають його серцем » машини. Саме тому щиро бажаємо вдалих та комфортних покупок у нашому онлайн магазині. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині аксесуари для авто  ;або багажні системи​​​. 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.