(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Захисний одяг

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 24 моделі

Де і ким би Ви не працювали, Вам, зрозуміло, відомо, що на роботі слід дотримуватися норм безпеки, прописаних у Трудовому кодексі України. Дотримання цих норм допоможе уникнути багатьох неприємностей, зберегти здоров'я і працездатність на довгі роки. Однією з важливих умов безпечної праці є носіння робочого одягу. Особливо це важливо на будівництві та на виробництві, у місцях, де атмосфера насичена пилом або частинками, що негативно впливають на здоров'я. Також робочий одяг допомагає зберегти в чистоті Ваш повсякденний костюм, і, зрозуміло, допомагає настроїтись на робочий лад. Компанія «Івва Саплай» допоможе Вам купити відповідний робочий одяг, в якій сфері Ви не працювали б. Виробники, з якими ми офіційно співпрацюємо, надають робочий одяг різних розмірів та передбачають індивідуальний підхід до кожного товару.

Робочий одяг буває різних видів. Її характеристики залежать від того, в якій сфері Ви працюєте, в яку пору року припускаєте носити робочий одяг, та від багатьох інших факторів. Найчастіше купити робочий одяг можна наступних видів:

 • Для сфери обслуговування (сарафани, фартухи, халати)
 • Медичний робочий одяг (халати, костюми)
 • Різноманітні комбінезони, штани, плащі та куртки, які зручно носити при підвищеній або зниженій температурі, в місцях з високою вологістю або запиленістю атмосфери і так далі.

Купити робочий одяг Ви можете, попередньо ознайомившись з його асортиментом за каталогом, який представлений на сайті компанії «Івва Саплай». Дізнатися про всі необхідні подробиці (матеріал, з якого пошитий робочий одяг, розміри, комплектацію, додаткові характеристики виробника) можна, зв'язавшись з менеджером по телефону або скориставшись формою зворотного зв'язку.

Захистний костюм купити

Під захисним костюмом найчастіше мається на увазі так званий костюм «Л-1» (іноді називається «елька» або «аладдин»). Такий костюм використовують як універсальний спеціальний одяг персоналу для захисту шкірних покривів людини, взуття та одягу від впливу різноманітних шкідливих факторів: біологічних, радіоактивних, хімічних. У свою чергу, купити захисний костюм має сенс, якщо Ви плануєте виконувати один із видів робіт із підвищеним фактором ризику:

 • Дегазаційні роботи
 • Дезінфекційні заходи
 • Дезактиваційні роботи.
Проте слід пам'ятати, що захисний костюм не є ізолюючим. Також обов'язково потрібно купити захисний костюм разом із засобами індивідуального захисту органів дихання. Кошти такого типу представлені у нас на сайті, і Ви можете підібрати собі індивідуальний комплект: припустимо, купити захисний костюм та респіратор чи протигаз, а також підібрати захисні окуляри. Всі засоби індивідуального захисту мають найкращі характеристики та надходять на склад в Одесі безпосередньо від виробника, оминаючи посередників.

Захисний одяг купити

Якщо Ваша робота включає фактори підвищеного ризику, Вам обов'язково потрібно купити захисний одяг. Захисний одяг має на увазі, що він обере Ваше здоров'я від непередбачених ситуацій, пов'язаних зі сферою Вашої праці. Комплектація захисного одягу може включати:

 • Штани
 • Куртка
 • Комбінезон
 • Рукавички
 • Захисні окуляри
 • Захисна каска

Для того, щоб купити необхідний комплект захисного одягу, Вам потрібно лише ознайомитися з каталогом продукції на сайті компанії «Івва Саплай». Всі товари можна купити оптом та в роздріб. Зручною є функція доставки по багатьох містах України: ми швидко та безпечно доставимо Ваше замовлення у будь-який зручний для Вас спосіб у Київ, Харків, Дніпропетровськ, Львів. Купити якісний захисний одяг від виробника за доступними цінами Ви можете на сайті компанії Іва Саплай. для зварювання або каски захисні ​​. 

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.