(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Запірна арматура для поліпропіленових труб

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Наш магазин пропонує вашій увазі різноманітний асортимент запірної арматури для поліпропіленових труб. Купити за каталогом можна надійно зарекомендовані вироби від брендових виробників: клапани (вентилі), колектори, крани тощо. Залежно від призначення виробів всі вони представлені в кількох модифікаціях, що підвищує ймовірність придбання потрібної моделі.

Вся запірна арматура, купити яку з доставкою не складе труднощів, характеризується високою продуктивністю, надійною якістю і довгостроковими експлуатаційними можливостями. При цьому, наприклад, на кран кульовий ціна відрізняється помірністю порівняно з аналогічними виробами в магазинах-конкурентах.  

Робочі характеристики

Використання полімерних матеріалів для виготовлення вентиля або кульового крана дозволяє купити сучасну фурнітуру з набором властивостей, які покращують показники функціонування систем життєзабезпечення незалежно від їхнього способу монтажу (зовнішнього або внутрішнього).

Перевагами виробів цього виду є:

 • термостійкість (витримують до 95, а деякі моделі до 110 градусів);
 • тиск до 20 бар;
 • антикорозійність;
 • герметичність;
 • компактність;
 • легкість монтажу;
 • термін служби 50 років у мережах холодного водопостачання;
 • термін служби 25 років у мережах гарячого водопостачання (до 75 градусів).

Щоб купити запірну арматуру в магазині компанії «Івва Саплай», достатньо ознайомитися з номенклатурою розділу і в один клік зробити вибір. У разі потреби ми надамо додаткову інформацію про товар та проведемо порівняльний аналіз різних моделей. Найбільш популярні позиції, наприклад кран кульовий, купити зі складу в Одесі доступно великими партіями. Ми забезпечимо своєчасне навантаження та транспортування замовлення. Причому ціна кульового крана при придбанні оптом розраховується індивідуально з урахуванням чинної програми лояльності.    

Запірна арматура для поліпропіленових труб: купити кран кульовий

Оскільки крани застосовуються для повного перекриття потоку робочого середовища, при їх виборі слід приділити особливу увагу кільком моментам:

 • Діаметр муфтових з'єднань виробу повинен відповідати діаметру труби на ділянці установки крана. Ми готові запропонувати купити запірну арматуру як популярних розмірів, так і для вузькоспеціалізованого використання.
 • Матеріал кріпильного механізму повинен відповідати передбачуваним навантаженням. У нас завжди можна купити кульовий кран як із різних металів, так і із міцного пластику.
 • Ім'я виробника також багато в чому дозволяє зорієнтуватися в характеристиках та надійності продукції.
 • Віддавайте перевагу тій формі ручки виробу, яка є найбільш зручною для експлуатації на певній монтажній ділянці.
 • При облаштуванні системи комунікації на видному місці в приміщенні купуйте запірну арматуру для поліпропіленових труб в одному стилі з іншими аксесуарами інтер'єру.

Компанія «Івва Саплай» уважно стежить за ринковими цінами кранів кульових та іншої представленої у нас фурнітури, тому ми завжди готові запропонувати виключно найкращі умови для наших партнерів та клієнтів. Ви також можете купити у нас поліпропіленові фітинги або каналізаційні труби та комплектуючі.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.