(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Забивні анкери

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 41 модель

Кріпильні вироби на ринку належать до одних з найбільш затребуваних, оскільки здатні тривалий час витримувати розрахункове навантаження і тим самим зберігати цілісність конструкції. Купити забивні анкери зі складу нашого магазину – означає забезпечити себе якісною продукцією, яка пройшла тестування у виробничих умовах та відповідає всім вимогам щодо безпеки. До того ж на анкер забивний ціна не схильна до різких стрибків і залишається невисокою при будь-яких ринкових коливаннях. У нас ви завжди знайдете товар під свої потрібні, за потреби ми готові зробити додаткове замовлення у наших постачальників та партнерів без збільшення вартості. 

Який вибрати та купити анкер для забивки?

Незалежно від моделі виріб забивного типу складається з металевої втулки з прорізами по всій довжині, а також втулки, розташованої на розпірному елементі. Залежно від передбачуваного призначення кріпильний пристрій виготовлено з латуні або вуглецевої сталі. Тому якщо виникла необхідність у монтажі поверхні під невелике навантаження, то зазвичай від виробника купуються забивні анкери латунного типу. Для роботи з особливо міцними поверхнями використовуються більш міцні сталеві типорозміри.

У будь-якому випадку при виборі кріпильних виробів слід звернутися до наших менеджерів для уточнень ваги, на яку вони розраховані. Тим паче, що ціна анкера відрізняється залежно від його корисних характеристик. Компанія «Івва Саплай» готова забезпечити оптові поставки не лише Одесою та регіоном, а й Київ, Харків та інші населені пункти.

У нас завжди є товар під будь-який запит. Забивні вироби як із насічками, так і без дозволяє виконати монтажні роботи і на побутовому рівні, і на виробничому, без застосування складних інструментів.       

Особливості товарної групи

У каталозі магазину представлені кріпильні пристрої, які мають ряд переваг перед аналогами:

  • фірмова якість брендів;
  • висока зносостійкість;
  • стійкість до корозії (характерно для сталевих моделей);
  • сертифікованість.

При цьому ціна анкера забивного може бути ще нижчою для постійних оптових партнерів. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині металеві анкери та пластикові анкери​​. Ми працюємо кваліфіковано, оперативно та з доставкою, щоб заощадити ваш час. При потребі на вимогу включимо на замовлення супутні аксесуари та обладнання, що допоможе швидко завершити монтажні роботи.      

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.