(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Wi-Fi роутери, точки доступу

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 23 моделі

Купити wi-fi роутер

Практично кожна сучасна людина знає, як і навіщо можна і потрібно користуватися глобальною мережею Інтернет. Внаслідок цього все частіше багато хто замислюється про те, щоб купити wi-fi роутер для дому. Однак, перш ніж купувати, слід ознайомитися з тим, що таке wi-fi роутер і навіщо його потрібно купити.

Wi-fi роутер – це пристрій, що стосується розряду активного мережного обладнання. Ви отримуєте можливість підключити до нього кабель Ethernet і роздавати трафік відразу на кілька домашніх комп'ютерів. За допомогою роутера Ви можете створити домашню мережу з Інтернет-з'єднанням, підключаючи до неї персональний комп'ютер, смартфон, планшет та/або ноутбук.

Переваги вай-фай роутерів:

 • Не потрібно прокладати кабель, внаслідок чого вай-фай роутер можна використовувати будь-де;
 • Висока ефективність за умови низької якості сигналу;
 •  Забезпечує передачу та прийом сигналу незалежно від матеріалу та конструкції будівлі, в якій він знаходиться;
 • Доступний інтерфейс та зручні налаштування;
 • Ефективний розподіл трафіку;
 • Можливість підключення принтера, сканера або інших пристроїв до свого порту USB навіть без встановлення додаткових програм.
 • Обладнання вай-фай роутера кількома протоколами шифрування та подвійним міжмережевим екраном, що дозволяє убезпечити Ваш комп'ютер від хакерських та вірусних атак.

Таким чином, можна переконатися, що wi-fi роутер – це витончене та логічне рішення для домашньої мережі. Купити його можна оперативно та зручно на сайті компанії «Івва Саплай», де в каталозі представлені моделі роутерів та описані їх технічні характеристики від виробника та інші параметри. Вирішивши купити wi-fi роутер у нашій компанії, Ви отримаєте низку переваг: можливість проконсультуватися з фахівцем, вигідну ціну та швидку доставку.

Одним із важливих факторів, що впливають на рішення купити вай-фай роутер, є велика кількість і різноманітність портів, якими оснащені вай-фай роутери. Розглянемо докладніше, ніж вони характеризуються:
 • Рознімання для того, щоб підключати роутер до електромережі. Зверніть увагу, що найбезпечніше підключати пристрій до блоку безперебійного живлення, тому що роутери чутливі до «скачок» напруги. На нашому сайті Ви можете підібрати оптимальну для вас «безперебійку», що допоможе вберегти Вашу техніку від перегорання;
 • WAN-порт – для підключення інтернет-кабелю;
 • LAN-порти – використовуються для дротового приєднання ПК. Найчастіше таких портів буває в межах 4, їхня швидкість не перевищує 1 Gb за секунду.
 • Опціонально – USB 3G. Порт такого типу може виявитися потрібним для підключення модему від мобільного оператора або зв'язку з флеш-накопичувачем, у тому випадку, якщо у вай-фай роутера є функція сервера друку або торрент клієнта. Слід пам'ятати, що за умови оснащення такими функціями вартість вай-фай роутера зростає.

Однак потрібно відзначити, що вартість вай-фай роутера в компанії «Івва Саплай» залишається в розумних межах при всій різноманітності функцій та технічних характеристик. Це зумовлено тим, що ми офіційно співпрацюємо з такими перевіреними фірмами-виробниками вай-фай роутерів, як D-Link, TP-Link, Asus та багато інших. Також на вартість вай-фай роутера впливає кількість портів та інші додаткові функції.

Одним із вигідних факторів, що впливають на рішення купити вай-фай роутер саме в компанії «Івва Саплай», є можливість доставки по Україні – у Харків, Київ, Львів чи Дніпропетровськ, а також функція самовивезення зі складу в Одесі. Який би спосіб Ви не обрали, можете бути впевнені, що Ваше замовлення буде оброблено в максимально стислий термін, дбайливо упаковане та швидко доставлене Вам. в руки. Ми вважаємо за краще офіційно співпрацювати з компаніями, що виготовляють активне мережеве обладнання і дотримуватися принципу доставки товару від виробника прямо до споживача. >обладнання ADSL або пасивне мережеве обладнання.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.