(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Високопотужні лампи

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Якщо ви розглядаєте джерела освітлення для великих площ, у тому числі вуличних, то ми можемо вам запропонувати від виробника купити високопотужну лампу, яка відрізняється низькою енергоспоживанням і пролонгованим експлуатаційним періодом. У нашому магазині ви знайдете все необхідне для безперебійного забезпечення освітлення.

Ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, які офіційно гарантують кращу якість товару, його ефективність та безпеку. У разі відсутності потрібної моделі в каталозі, ми готові розглянути вашу заявку і зв'язатися з нашими партнерами. При позитивному вирішенні питання ціна не збільшуватиметься, а при замовленні оптом вона може бути знижена в залежності від моделі виробу та заявленої кількості одиниць.

Високомощна лампа: купити без переплат

У магазині компанії «Івва Саплай» представлені енергоефективні пристрої, які отримали заслужену оцінку у побутових споживачів та користуються популярністю у професіоналів. Це обумовлено рядом переваг, якими характеризується дана група товарів за оптимальної вартості:

- потужність, що дозволяє покрити одним джерелом освітлення значну територію, включаючи важкодоступні місця;

- висока передача кольору, що створює ефект природного денного світла;

- не з'являються електромагнітні перешкоди;

- не проводиться спеціалізована утилізація;

- економія коштів;

- можливість використання у світильниках різного типу.

Високомощние лампочки також відносяться до категорії екологічно безпечних, вони не є небезпечними для здоров'я, немає ризику виникнення алергії, оскільки в їхньому складі не містяться шкідливі компоненти. Як правило, пристрої призначені під цоколь Е40 або Е27.

Замовлення та доставка

Якщо ви знаходитесь в даному розділі магазину, то для того, щоб купити високопотужну лампу, залишається витратити не більше 2 хвилин. Достатньо ознайомитися з асортиментом, відкрити потрібну модель і потім натиснути кнопку «Купити». При необхідності отримання уточнюючої інформації, зв'яжіться з нашими менеджерами, які в робочий час завжди нададуть на вимогу додаткову інформацію. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині прожектори або Галогенні лампи.

Також на цьому етапі ви можете погодити умови та терміни доставки. Ми поставляємо товар зі складу не лише Одесою та областю, але й іншими регіонами. В останньому випадку працюємо з надійними поштовими компаніями, що гарантують безпеку та своєчасну доставку замовлення.    

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.