(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Рубильники та роз'єднувачі

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 298 моделей

Вимикачі-роз'єднувачі – це неавтоматичні комутаційні пристрої, основне завдання яких полягає в обслуговуванні ланцюгів змінного струму з номінальною напругою не більше 690 В та номінальною частотою в межах 50 Гц. Компанія «Івва Саплай» забезпечує електромонтажні організації, приватних спеціалістів високоякісної продукції від виробника на взаємовигідних умовах.

Критерії вибору пристрою

Якщо вам потрібно купити вимикачі-роз'єднувачі оптом/вроздріб або дистанційні регулятори світла для житлового, комерційного чи промислового приміщення, силових ящиків, шаф управління, у нашому онлайн-магазині є вибір понад 200 моделей товару за вигідною ціною. Ви не знаєте, на чому зупинитись? Щоб не помилитись, слід попередньо з'ясувати необхідні характеристики апаратів.

  • Номінальний робочий струм
  • Кількість полюсів.
  • Перетин струмопровідних жил.
  • Вага апарату.
  • Конструкційні особливості.
  • Специфіка кріплення.

Вимикачі-роз'єднувачі купити з доставкою

Незалежно від різновиду пристрою кожне з них відповідає загальновизнаним стандартам, характеризується термічною та електродинамічною стійкістю, надійною ізоляцією при зовнішній установці, що дає змогу безпроблемно працювати у несприятливих погодних умовах або при перевантаженнях. Транспортування роз'єднувачів не відноситься до категорії небезпечних у силу їх конструкції, використаних матеріалів та призначення, тому здійснюється без обмежень до будь-якого населеного пункту України (Київ, Львів, Харків, Дніпропетровськ та інші). По Одесі та області замовлення розвозимо власними автомобілями. Можливий самовивіз.

Працюємо для вас

Ми працюємо на результат, тому прагнемо збільшити ваш прибуток. Завдяки постійній співпраці вам не доведеться щоразу шукати постачальника, турбуватися про якість товару, його комплектність і терміни доставки. Економія в часі на пошук та придбання модульної апаратури та диференціальних автоматичних вимикачів – той бонус, який ми гарантуємо всім, хто бажає вимикачі-роз'єднувачі купити саме у нашому магазині. Адже менеджери комерційного відділу точно знають, що вам потрібно, та мінімізують процес оформлення заявки. А завдяки активній роботі з постачальниками у нас завжди можна побачити найширший асортимент апаратів, який постійно поповнюється, у тому числі новинками ринку.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.