(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Вимикачі навантаження

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 3597 моделей

Вимикач навантаження – це пристрій комутаційного типу, призначений для пропускання номінальних струмів з можливістю відключення, а також надструмів без пошкодження в аварійних ситуаціях. Показники допустимих комутаційних струмів дозволяють їм зайняти нішу між роз'єднувачем та вимикачем. Наш інтернет-магазин пропонує купити зі складу вимикач навантаження та вимикачі-роз'єднувачі різного типу в залежності від майбутнього функціонального навантаження.

Ідеальне рішення для електроланцюга

Вся продукція, представлена ​​компанією «Івва Саплай» в асортименті відрізняється рядом переваг, які полегшують її використання в мережах з різними системами управління, а також безпосередньо процес монтажу. Конструкційна простота та зручність в експлуатації визначають невисоку ціну товару. При цьому сфера застосування таких апаратів досить широка. Це побутове призначення, завдяки чому в будинку чи офісі відбувається правильне та головне безпечне для споживачів розподіл електроенергії приладів (водонагрівачів, насосних установок тощо), систем життєзабезпечення (кондиціювання, очищення повітря та опалення). Окремий напрямок – оперативна комутація великих споживачів у промислово-виробничому секторі. Технічні характеристики представленої в каталозі продукції дозволяють вирішувати безліч завдань у стандартному та аварійному режимах.

Вимикач навантаження купити за заданими параметрами

Перш ніж зробити вибір пристрою, рекомендується звернути увагу на кілька показників, які гарантує виробник у супровідній документації:

 • номінальний струм;
 • напруга вимикача;
 • тип виконання апарату;
 • вид кріплення;
 • вид керування;
 • комплектація;
 • додатковий функціонал.  

При необхідності наші менеджери нададуть всю потрібну інформацію щодо моделі, що зацікавила, зокрема особливостей комплектації та додаткових можливостей.

Відмінність вимикача навантаження та автоматичного

Через зовнішній схожості пристроїв у початківців можуть виникнути труднощі при необхідності купити вимикач навантаження або дистанційний регулятор світла. Тому ми цю товарну групу помістили до окремого розділу. До того ж такі апарати, як правило, маркуються літерами «ВН» з боку корпусу і мають більшу зовнішньо ручку управління. На додаткові запитання ми завжди готові відповісти в телефонному режимі або за формою зворотного зв'язку.     

Идеальное решение для электроцепи

Вся продукция, представленная компанией «Ивва Саплай» в ассортименте, отличается рядом преимуществ, которые облегчают ее использование в сетях с разными системами управления, а также непосредственно процесс монтажа. Конструкционная простота и удобство в эксплуатации определяют невысокую цену товара. При этом сфера применения подобных аппаратов достаточно широкая. Это бытовое назначение, благодаря чему в доме или офисе происходит правильное и главное безопасное для потребителей распределение электроэнергии приборов (водонагревателей, насосных установок и т. п.), систем жизнеобеспечения (кондиционирования, очищения воздуха и отопления). Отдельное направление - оперативная коммутация больших потребителей в промышленно-производственном секторе. Технические характеристики представленной в каталоге продукции позволяют решать множество задач в стандартном и аварийном режимах.

Выключатель нагрузки купить по заданным параметрам

Прежде чем сделать выбор устройства, рекомендуется обратить внимание на несколько показателей, которые гарантирует производитель в сопроводительной документации:

 • номинальный ток;
 • напряжение выключателя;
 • тип исполнения аппарата;
 • вид крепления;
 • вид управления;
 • комплектация;
 • дополнительный функционал.  

При необходимости наши менеджеры предоставят всю нужную информацию по заинтересовавшей модели, в частности особенностям комплектации и дополнительным возможностям.

Отличие выключателя нагрузки и автоматического

Из-за внешнего сходства устройств у начинающих специалистов могут возникнуть затруднения при необходимости купить выключатель нагрузки или дистанционный регулятор света. Поэтому мы эту товарную группу поместили в отдельный раздел. К тому же такие аппараты, как правило, маркируются буквами «ВН» со стороны корпуса и имеют более внушительную внешне ручку управления. На дополнительные ваши вопросы мы всегда готовы ответить в телефонном режиме или по форме обратной связи.     

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.