(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Вимикачі

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 254 моделі

Для приватних споживачів, будівельних та електромонтажних організацій у нас є в наявності конкурентний на ринку асортимент вимикачів світла, купити зі складу в Одесі які не складе труднощів. Як неможливо собі уявити сучасну людину, яка не використовує переваг електрообладнання, модульних механізмів і трансформаторів, зокрема освітлення, так і немає людей, які б не користувалися вимикачами – комутаційними пристроями, що контролюють подачу струму в електроланцюг.

Інженерні розробки не стоять на місці, і тепер ми готові запропонувати купити не тільки прохідний вимикач, але й пристосування з більш спеціалізованими функціями. Це дозволяє надійно керувати світлом як у всьому приміщенні, так і диференційовано по зонах, посилювати/зменшувати інтенсивність потоку випромінювання.

На що звернути увагу   

При виборі моделі незалежно від того, вимикач двоклавішний купити ви хочете або одноклавішний, рекомендується дотримуватися кількох правил:

  • врахувати показники робочого струму та напруги мережі;
  • кліматичне виконання;
  • ступінь захисту від пилу та вологи (вказується в IP-маркуванні);
  • спосіб монтажу;
  • вид керування.

До цих загальних правил можуть додатися деякі індивідуальні вимоги, обумовлені особливостями системи освітлення. Тому не завжди вигідна, наприклад, придбання подвійного вимикача. Існує загалом кілька видів пристроїв, які класифікуються залежно від функціоналу. 

Офіційно купити вимикач світла від виробника

Брендовий виробник поставляє на ринок різні типи комутаційних апаратів, які створять комфорт і затишок у будь-якому приміщенні, а також низку зручностей при застосуванні для освітлення вулиць, парків, парковок та інших відкритих територій. Серед них на кшталт комутації виділяються вимикачі:

  • Клавішні – найбільш поширені в силу своєї простої конструкції та довговічності. До того ж, наприклад, двоклавішний вимикач купити вигідно для управління одночасно групою освітлювальних приладів.
  • Кнопкові – не вимагають зусиль при їх використанні та ефектно виглядають у будь-якому інтер'єрі.  
  • Дімери – регулюють інтенсивність потоку світла, що дозволяє заощаджувати електроенергію і водночас керувати яскравістю, створювати ефект присутності.
  • Прохідні – дозволяють керувати освітленням відразу з кількох місць. У нашому магазині прохідний вимикач можна купити в різних моделях.

При потребі ми розглянемо заявки та виконаємо замовлення на постачання пристроїв та інших типів.

Додаткові опції

Компанія «Івва Саплай» пропонує купити вимикачі світла декількох модифікацій, окрему групу представляють моделі з підсвічуванням. Такі пристрої дозволяють не відчувати дискомфорт у темному приміщенні, допоможуть швидко увімкнути джерело освітлення. При цьому за технічними характеристиками подвійний вимикач можна купити в різному виконанні. Також у нас можна придбати пристрій-дзвінок, модель з регулятором, сходовий та перехресний варіанти. Для зон освітлення, які мають керуватися з кількох місць, ми пропонуємо купити прохідний вимикач. Як правило, такі пристрої застосовуються в комерційних цілях чи побутових. Багато представлених у магазині пристрої комплектуються рамками. Для уточнення опціоналу кожної моделі слід зв'язуватись з нашими менеджерами. Адже не всім споживачам потрібно придбати подвійний вимикач чи потужний диммер. При виборі ми даємо можливість враховувати і зовнішній вигляд пристрою, а також колірне рішення. На додаток до білих моделей, у нас можна знайти і варіанти в кремовому оформленні. Особливо естетично виглядають популярні вимикачі двоклавішні та одноклавішні, купити з доставкою, які у нас так само зручно, як і користуватися ними.  

 

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.