(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Світильники стельові

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 7 моделей

Дизайн стелі та її освітлення стали невід'ємною частиною будь-якого інтер'єру. Різні прийоми світлодизайну допомогли сучасному житловому та офісному приміщенню перетвориться, домігшись неповторного та приголомшливого вигляду. З існуючих на ринку освітлювальних приладів, стельові світильники, ціна яких невисока, вважаються затребуваними, оскільки застосовуються в багатьох стилістичних рішеннях.

Сучасні вбудовані світильники для стель — це справжній тренд, який особливо затребуваний за рахунок:

 • різного кольору;
 • незвичайної форми;
 • якості використовуваних під час виготовлення матеріалів.

Крім цього, застосовуючи точкові світильники для стелі, можна реалізувати найефектніші та сміливіші дизайнерські проекти.

Інтернет-магазин IVVA Supply пропонує придбати стельові світильники різних видів. Ми працюємо з відомими виробниками, тому гарантуємо високу якість освітлювальних приладів.

Різновид світильників

Кожен вид світильників має характерні особливості. Види світильників отримали поділ завдяки, у тому числі, системі кріплення.

 • До люмінесцентних відносяться світильники з енергозберігаючою освітлювальною системою.
 • Растрове та грильяте освітлення ідеальне для встановлення в громадських приміщеннях.
 • Накладні світильники відрізняються подвійними дзеркальними або параболічними гратами. Їх раціонально використовувати в приміщенні з низькою стелею, якщо немає можливості споруджувати підвісну конструкцію.
 • Рейковий світильник додасть єдиний образ рейковій стелі.
 • Наявність дзеркальної поверхні, що відображає потік світла, характерна для освітлювальних приладів спрямованого освітлення.
 • Рінго - це акцентний вигляд, який використовується в комбінованій системі освітлення.
 • Використовуючи стельові вбудовані світильники, можна «освітлити» всередині невеликий простір, наприклад, шафу або вбиральню.

Перевага та особливості використання точкового освітлення

Вбудовані в стелю світильники використовують як для освітлення всього периметра приміщення, так і для його зонування. Крім цього, такий тип освітлення використовується для отримання основного або додаткового джерела світла, доповнюючи або навіть замінюючи традиційне центральне освітлення за допомогою люстри.

При своїй практичності та привабливому зовнішньому вигляді вбудовані світильники надають можливість в «освітленні» буквально кожного куточка використовуваної площі. Крім цього, таке освітлення можна купити недорого, оскільки ціна стельових світильників, що вбудовуються, невисока. 

Точкові світильники мають ряд переваг, що ставить їх на щабель вище в порівнянні з відомими лампами розжарювання.

 • За допомогою вбудованих у стелю освітлювальних приладів створюється рівномірне освітлення пір всьому периметру приміщення. Особливо актуально це на кухні або в іншому місці, де небажані тіні, що відкидаються.
 • Вбудовані світильники для стелі економічні. При їх монтажі можна встановити кілька вимикачів, включати лампи в зоні, де це необхідно на даний момент.
 • За допомогою вбудованого освітлення обіграють переваги та приховують недоліки кімнати.
 • Точкові світильники різних кольорів, що вбудовуються, дозволяють формувати незвичайний, індивідуальний дизайн.

Компанія IVVA Supply реалізує промислове обладнання широкого спектру, в тому числі системи освітлення і вбудовані стельові світильникивід виробника. У нашому каталозі ви знайдете вбудовані освітлювальні прилади різних видів, форм, кольорів та характеристик. У нас можна купити стельові світильники, що вбудовуються, оптом і в роздріб, з доставкою, зі складу, за цінами від виробника і з офіційною гарантією. Ви також можете купити у нас зовнішнє освітлення. Зробити це просто: заповніть форму або передзвоніть. Отримати придбаний товар можна також будь-яким зручним способом: самовивіз зі складу або кур'єрською доставкою. Ми привеземо куплене вами освітлення для будинку чи вулиці до Одеси, Києва, Харкова, Львова, Дніпропетровська, але також у будь-яке інше місто України.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.