(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Допоміжне приладдя

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 5 моделей

Допоміжне приладдя для мастил

Допоміжне приладдя для мастил – Вкрай важливі і необхідні елементи в процесі мастила різних систем. Їх функція полягає в тому, що вони допомагають стежити за тиском, рівномірно розпорошувати мастильні матеріали, фільтрувати їх, регулювати рівень рідини та багато іншого. Саме тому необхідно перед проведенням мастильних операцій купити допоміжне приладдя для мастил.

Ви можете легко і швидко зробити таку покупку, відвідавши інтернет-магазин компанії «Івва Сапплай». На нашому сайті знаходиться каталог, в якому представлений весь асортимент допоміжного приладдя для мастил. Для зручності пошуку є фільтр за ціною, фірмою-виробником, призначенням приладдя та іншими важливими параметрами.

Категорія допоміжного приладдя для мастил досить велика і включає наступні різновиди товарів:

 • Поліуретанова піна для заглушок у рамі;
 • Шумоізоляційна водна або акрилова мастика; також бувають трекінгостійкі, антикорозійні, наповнювальні та герметизуючі мастики;
 • Двох- та трикомпонентні клеї;
 • Індикатор витоку газу в газових або пневматичних системах;
 • Шліфувальна паста;
 • Маркування для захисту від розкручування;
 • Шнури-прокладки;
 • Серветки для очищення від залишків мастильних матеріалів, просочені негорючим складом;
 • Набори для ремонту труб

і багато іншого. Купити допоміжне приладдя для мастил можна як поштучно, так і оптовими партіями; у другому випадку ціна на даний вид товару стає ще доступнішою. Слід зазначити, що компанія «Івва Саплай» офіційно співпрацює з виробниками допоміжного приладдя для мастил, завдяки чому зберігається висока якість продукції та найбільш адекватна ціна в секторі мастильних товарів.

Купуючи допоміжне приладдя для мастил, важливо звертати увагу на деякі найважливіші характеристики виробника:

 • Області застосування;
 • Фірма-виробник (від цього фактора багато в чому залежить і якість продукту);
 • Хімічна основа допоміжного приладдя – залежить від її призначення;
 • Рекомендоване застосування: у розігрітому або холодному вигляді; оптимальна температура нанесення та діапазон робочих температур. При експлуатації хімічно активних засобів важливо дотримуватися всіх норм пожежо- та вибухобезпеки.
 • Обсяг та форма упаковки – картриджі, аерозолі, порошки, пасти, мастики;
 • Стійкість до підвищеної температури та  ультрафіолету;
 • Теплоізоляційні та вологовідштовхувальні якості;
 • Швидкість полімеризації – багато в чому залежить від температури нанесення та температури навколишнього середовища.

Всі необхідні характеристики та властивості допоміжного приладдя для мастил Ви можете уточнити у наших фахівців. Звернутися за консультацією можна за телефоном або скориставшись формою зворотного зв'язку на сайті компанії.

Користуючись більшістю допоміжного приладдя для мастил, важливо дотримуватися деяких базових правил експлуатації. По-перше, приміщення, в якому проводяться мастильні операції, має бути добре вентильованим – відомо, що багато допоміжних приналежностей для мастил мають сильний запах, не завжди нейтральний для здоров'я людини. По-друге, поверхні бажано очищати перед використанням допоміжного приладдя для мастил. Зрозуміло, найкраще заздалегідь купити спецодяг: окуляри, рукавички, можливо, навіть захисний костюм. Всі аксесуари також представлені на нашому сайті. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині мастила розділювальні та епоксидні суміші.

Купити допоміжне приладдя для мастил можна з доставкою по Україні в такі міста, як Харків, Львів, Київ, Дніпропетровськ. Ви можете вибрати найбільш підходящу для Вас службу доставки та оплатити замовлення шляхом безготівкового розрахунку або післяплатою. Якщо ж Ви мешкаєте в Одесі, то є можливість замовити кур'єрську доставку або забрати товар зі складу особисто, при цьому можна сплатити замовлення готівкою. Ми намагаємося якнайбільше оптимізувати процес обробки замовлення та доставки його замовнику.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.