(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Вольтметри

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

У цій категорії поки немає товарів.

Проведення електромонтажних робіт вимагає використання тих чи інших вимірювальних пристроїв. Ми пропонуємо купити вольтметр від виробника, який визначить напругу або ЕРС в ланцюзі з максимально точними показниками. При цьому залежно від типу приладу та моделі  мультиметрів або мегаомметрів похибка становитиме незначну величину. Чутливість апарату визначається створюваним ним великим опором. Чим воно вище, тим краща результативність. Тому на вольтметр ціна формується з урахуванням його технічних характеристик, імені виробника, експлуатаційного періоду та інших властивостей.

Вольтметр купити залежно від типів пристрою

В онлайн-магазині нашої компанії представлені два типи електронних приладів – аналогові та цифрові. У першому випадку показники їх продуктивності обумовлені чутливістю магнітоелектричного вимірювального апарату. Ціна вольтметра зі складу у нас варіюється на основі здатності пристрою працювати у потрібному діапазоні величин. Щоб підвищити межу вимірів, виробник зазвичай конструктивно передбачає можливість створення додаткового опору. Також у нас можна за каталогом купити цифровий вольтметр, який вважається більш досконалим та сучасним типом цієї групи товарів. Принцип його дії заснований на перетворенні постійної або змінної напруги на числовий код, який видно на зручному табло. Цифровий вольтметр купити рекомендується для проведення особливо точних та складних робіт, де потрібна висока чутливість апарату, універсальність, відсутність реакції на зовнішні умови та подразники.  

Особливості застосування

Відповідно до специфіки використання, прийнято виділяти два типи приладів, кожен з яких в магазині є в асортименті моделей:

  • портативні (переносні) - пристрої, які тестують напругу в мережі і можуть мати додаткові опції;
  • стаціонарні – такі вольтметри купуються для монтажу в електророзподільних щитах з метою контролю модульної апаратури та загалом мережі.

Незалежно від вибору при використанні будь-якої моделі необхідно дотримуватися правил техніки безпеки, що допоможе уникнути зниження терміну служби вимірювального пристрою. Аналоговий та цифровий вольтметр купити вигідно оптом, оскільки ми розробили пільгову ціну для такої категорії споживачів. Задати питання, що цікавлять, і уточнити вартість приладу можна за контактними телефонами або формою зворотного зв'язку. Індивідуальна ціна вольтметра з доставкою розраховується і для постійних покупців, відносини з якими для нас є пріоритетними.   

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.