(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Внутрішнє освітлення

Освітлення - невід'ємна складова нашого існування. Сучасні освітлювальні прилади дозволяють створювати освітлення, що не відрізняється від природного, що значною мірою відбивається на якості життя. Внутрішнє освітлення умовно поділяють на:

  • офісне, за допомогою якого досягається найбільша продуктивність праці. Таке освітлення часто включає декоративні елементи, проте основне його завдання - відповідність нормам освітлення робочих місць;
  • освітлення промислових та торгових площ. Для цих цілей використовують освітлювальні системи, спеціально розроблені для значних площ та акцентування товару;
  • декоративне освітлення - єднає в собі технічне освітлення та світлодизайн. У цій галузі великий вибір освітлювальних приладовунікальної форми, забарвлення та структури.

Раніше придбання світильників, для магазину та офісу, промислового чи житлового приміщення було справою трудомісткою. Потрібно було відвідувати магазини та склади, знайомитися з каталогом, організовувати доставку. Зараз внутрішнє освітлення можна придбати в одному місці: в інтернет-магазині IVVA Supply. Ми займаємося оптовими та роздрібними поставками обладнання, в тому числі світильників для внутрішнього освітлення за невисокою ціною, оскільки працюємо безпосередньо з виробниками. Якщо ви перебуваєте в Одесі, можете приїхати на склад і вибрати потрібний товар, а також відразу забрати його, сплативши за покупку. У нас діє доставка по всій території України.

Що ми можемо запропонувати?

Промислове освітлення

Комплексна система освітлення забезпечує безпеку робочого процесу і підвищує енергоефективність. Застосовується на промислових та комерційних об'єктах, де потрібний середній чи високий рівень підвісу: на складах, у виробничих цехах, на торгових майданчиках, у спортзалах, на тваринницьких фермах. Зі зростанням цін на енергоносії промислове освітлення можна купити з датчиками руху, що дозволить раціонально використовувати електроенергію.

Точкові світильники

Встановлюються, як правило, в потолові відверстия, рідше в стіни і підлогу. Оскільки вони світять вниз, отримали назву «Downlight». Існують світильники з регулюванням угла нахилу, що спрямовують світловий потік у потрібну область.

Люмінесцентні світильники

Такі лампи чудово висвітлюють адміністративні, офісні, комерційні, навчальні та громадські приміщення. Можуть кріпитися як на поверхні стелі, так і на тросовій підвісці.

Світильники-бра

Особливо популярні настінні прилади можуть бути як локальними, так і давати загальне освітлення. Для цього кілька локальних ламп розміщують біля єдиної лінії. Деякі моделі змінюють угол нахилу та напрямок світлового лучу, в результаті можна створювати нові картини інтер'єру.

Лінійні світлодіодні світильники

Модульна конструкція широко використовується в промисловому виробництві, проста в монтажі і має кілька варіантів підвісу (троси, ланцюги, сталеві трубки). Світлодіодні лампи використовують у цеху, на складах, висвітлюють переходи, коридори, сходи тощо. Купивши промислове освітлення з декоративними комплектуючими, можна виставляти лінійні світильники на певному рівні, добиваючись рівномірної освітленості. Але світлодіодне обладнання застосовується не тільки як промислове освітлення. Його використовують для інтер'єрного рішення в офісних та житлових приміщеннях, у зовнішньому освітленні фасадних стін будівель, для ландшафтного освітлення спортмайданчиків, стадіонів, інших об'єктів.

IVVA Supply: у нас внутрішнє освітлення купити просто

Ми працюємо тільки з перевіреними та відомими виробниками. Тому ви гарантовано купуєте тільки якісне внутрішнє та промислове освітлення з потрібними характеристиками зі складу на вигідних умовах: оптом та в роздріб, за низькими цінами та з офіційною гарантією. Ви також можете купити у нас купольний світильник. Товар ви зможете отримати зручним способом: самовивізом або кур'єрською доставкою. Де б ви не знаходилися: у Києві, Львові, Харкові, Дніпропетровську чи іншому місті ми організуємо доставку в найкоротші терміни.  

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.