(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Автомати захисту двигунів

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 60 моделей

 

   Автомати захисту електродвигунів - пристрої, призначені для проведення електроенергії в нормальному режимі та відключення електродвигунів при струмах перевантаження, коротких замиканнях.

    Захист електродвигуна здійснюється за допомогою вбудованого в автоматичний вимикач комбінованого розчіплювача. Електромагнітний розчіплювач (захист від короткого замикання) має фіксовану уставку, яка дорівнює максимальній струмовій уставці теплового розчіплювача (13 In). Тепловий розчіплювач (захист від перевантаження) включає пристрій компенсації змін температури навколишнього середовища. Номінальний струм двигуна встановлюється на автоматичному вимикачі за допомогою регулювального диска.

   Забезпечено та захист персоналу. Усі частини автоматичного вимикача захищені від прямого дотику. Крім того, існує мінімальний розчіплювач напруги, призначений для відключення вимикача при аварійному зниженні напруги. При цьому користувач захищений від раптового запуску установки при відновленні номінальної напруги живлення. Для повторного включення електродвигуна необхідно ще раз натиснути кнопку “I”. Для дистанційного вимкнення автоматичного вимикача можна використовувати незалежний розчіплювач.

  Незалежно від виконання, відкритого або закритого, користувач має можливість блокувати вимикач у відключеному положенні, використовуючи до чотирьох замків. Автоматичні вимикачі відповідають усім вимогам до ізоляції. У відключеному стані вони забезпечують потрібну ізоляційну відстань. Стан рухомих контактів апарата суворо відповідає положення рукоятки керування.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.