(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Твердосплавні бури (SDS)

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 357 моделей

Сучасні умови виконання ремонтно-будівельних робіт вимагають наявності професійного обладнання, яке сумісне з комплектуючими елементами єдиної конструкції, високопродуктивно, здатне без поломок витримувати багатогодинні навантаження і відрізняється невибагливістю в обслуговуванні. Для створення великої кількості отворів різних діаметрів особливо міцних матеріалах широко застосовується твердосплавний бур. У нашому магазині є багатий асортимент моделей інструменту найпоширеніших лінійок.

Види бурів

Вся представлена ​​в магазині продукція від виробника з популярним ім'ям класифікується за типом хвостовика таким чином:

  • SDS Plus (TE-C, TE-CX);
  • SDS Max (TE-Y, TE-YX).
Ці пустотілі пристрої призначені для електроперфораторів і мають надійну історію застосування. Відмінна риса категорії Плюс полягає в тому, що такі вироби незалежно від того, який виробник зазначений у супровідних документах, можуть працювати з будь-якими перфораторами з аналогічним патроном.

У конструкції хвостовика подібного твердосплавного бура передбачені 4 симетричні канавки – дві відкриті та дві закриті. Незалежно від довжини виробу та його робочої частини воно відрізняється ефективністю, гідною якістю, високими швидкісними показниками та тривалим терміном служби. При використанні стрижня не слід його перегрівати та охолоджувати водою, рекомендується при тривалій безперервній експлуатації міняти насадки.

Лінійка SDS Max характеризується спеціальною геометрією твердосплавних пластин, а особливості головної ріжучої кромки виробу дозволяють посилити його зносостійкість. Такий інструмент створює знижене тертя у тому числі за рахунок здатності вершини центрування забезпечити точність свердління.

Всі типи бурів продуктивні при роботі з різними марками бетону, цегляними кладками, природним каменем та іншими твердими поверхнями.

Твердосплавний бур оптом

У нашому магазині можна купити інструменти, ударні бурові коронки та сантехнічне обладнання, технічні характеристики яких відповідають чинним стандартам. За її виробництві якість перевіряється кожному етапі. Тому ми впевнені, що у нас ви можете придбати виключно найкращий товар. При замовленні будь-яких номенклатурних одиниць оптом у нас передбачена оптимальна ціна. Твердосплавний бур ми реалізуємо з доставкою, терміни якої узгоджуються індивідуально з нашим менеджером.     

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.