(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені


Підписатися
на новини та акції

Дізнайтесь про всі пропозиції та акції

Турбоблок JUPITER та аксессуари

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 19 моделей

Сучасні заходи безпеки при проведенні робіт у несприятливих для здоров'я людини умовах передбачають використання ефективних засобів захисту. У нашому магазині можна купити турбоблок Jupiter та комплектуючі до нього в асортименті. Просте з точки зору конструкції пристрій є системою забезпечення свіжим повітрям засобів респіраторного захисту. Воно функціонує у комбінації з шоломами 3М серій 100, 400, 700 та 800, якщо рівень забруднення повітря не перевищує 50 ГДК. Виробник пристрою гарантує його надійність при використанні проти пилу та інших подрібнених твердих частинок, газів і пар або їх поєднань.

Для кожного типу захисту розроблений певний фільтр. Їх, а також інші зручні аксесуари для турбоблоку Jupiter купити за каталогом вигідно у нас без зайвих витрат часу на пошуки потрібного товару. Щоб зібрати повний комплект, додатково до захисного пристрою рекомендується придбати пояс із застібкою для зручного кріплення системи, потрібний фільтр, акумуляторну батарею NiMN на 4 або 8 годин, автоматичний зарядний пристрій. Для іскробезпечного варіанту, що використовується у вибухонебезпечному середовищі, ми можемо запропонувати спеціальні акумулятор та сумку.

Турбоблок Jupiter купити відповідно до стандартів

Фірмова продукція від виробника – це якість, перевірена часом, сучасний ергономічний дизайн та офіційна гарантія виробника. Весь товар, залежно від обраної респіраторної частини, відповідає класу ТН2 або ТН3 стандарту EN12941. При необхідності пристрій та пояс проходять дезактивацію.

Початковий набір забезпечений також калібрувальною трубкою, дихальним шлангом з можливістю регулювання його довжини, індикатором витрати повітря. Всі змінні та запасні аксесуари для турбоблоку Jupiter купити завжди можна у нашому магазині з доставкою до вашого населеного пункту.

До переваг обладнання відноситься і наявність електронної системи стеження за подачею повітря і рівнем заряду батареї. При знижених показниках автоматично спрацьовує звукове та візуальне сповіщення, що підвищує безпеку під час роботи в агресивному середовищі. Ми пропонуємо купити турбоблок Jupiter для експлуатації у широкому діапазоні видів діяльності.

Де застосовується пристрій

У ряді областей використання пристосування не тільки рекомендовано, а й обов'язково. До них належать:

  • хімічна промисловість;
  •  лакофарбові роботи;
  • ремонтно-будівельна сфера;
  • ливарне виробництво;
  • сільське господарство;
  •  целюлозно-паперове виробництво;
  • фармація та харчова промисловість;
  •  медицина та охорона здоров'я.

Для своєчасного проведення намічених заходів в агресивному середовищі слід правильно підібрати комплектацію всіх систем – кріплення, подачі повітря та його очищення. Ми пропонуємо купити аксесуари для турбоблоку Jupiter, які відрізняються гарною зносостійкістю та терміном служби. Ними ви швидко зможете доукомплектувати обладнання, виходячи з виробничих умов. Ви також можете купити в нашому інтернет-магазині захисний одяг або гарнітури.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.