(097) 606-02-09 (063) 606-02-07 Прийом дзвінків з 8:00 до 19:00

(099) 606-02-09 (048) 705-33-85 Передзвонити мені

Циркулярні пили

Отримати оптову ціну Запропонувати тендер

Вибрано 27 моделей

Найпопулярнішими інструментами є пили електричні. Їх купують як професіонали, так і господарі приватних будинків та присадибних ділянок. Без інструментів, які здатні працювати з деревиною та металом, бетоном та каменем, не можна уявити роботу промислового підприємства. Домашнє господарство також не обходиться без пилки. Будь-який чоловік має ножівку, а добрий господар купує цілий арсенал електропил.

Види електропил

Ці інструменти поділяються на чотири основні види:

 • Дискова (циркулярна) електрична пилка. Призначена для роботи з різноманітним матеріалом (фанерою, деревом, пластиком, ДСП, металевими трубами та багатьом іншим). Робочим елементом пилки є диск. Для окремого виду матеріалу існує спеціально призначений диск. Є стаціонарні циркулярки, які кріпляться до станини і ручні циркулярні пили, їх купують, найчастіше, власники приватних будинків.
 • Сабельна електропилка. Досить універсальний та популярний електроінструмент, здатний виконати розпили у важкодоступних місцях. Найчастіше застосовується щодо покрівельної чи монтажної роботи. Робочий елемент інструменту - пилка, мінімальний розмір якої може бути 0,1 м, максимальний розмір - 0,35 м.
 • Електролобзик. З його допомогою виконуються рівні, акуратні, при необхідності – фігурні розпили. Електролобзик незамінний, якщо потрібно зробити круглий отвір, не порушуючи краю заготовки. Чудово ріже кераміку, дерево, ламінат, метал. Робочим полотном тут є пилка.  
 • Ланцюгова електропила. Купити такий інструмент слід усім власникам приватних будинків або присадибних ділянок. Чинним елементом пили є шина з натягнутим на неї ланцюгом. Така пила компактна та зручна в експлуатації. Незамінна при виконанні практично всіх садових робіт, пов'язаних із підрізуванням та розпилом дерев. Також ланцюгова пилка ефективна у теслярській та будівельній справі, при роботі на обмеженій території.

Потрібна ручна циркулярна пилка? Придбати просто, якщо правильно вибрати

Асортимент електропил величезний. Основні параметри, якими керуються у виборі інструмента – це потужність та діаметр диска. 

 • Потужність. У різних моделях цей показник варіюється від 1200 до 2100 Вт. У побутових електропилах потужність не більше 1600 Вт, що цілком достатньо. Для професійної роботи знадобиться електропила більшої потужності.
 • Діаметр диска. Важливий показник, який говорить про те, якої товщини виріб візьме електропила. Діаметр вимірюється міліметрами та становить, як правило, від 140 до 210 мм. У професійних електропилах цей показник може бути значно більшим. 

Ці показники виробник зазначає в артикулі, зазначеному на корпусі виробу. Наприклад, поєднання «ПДЕ 165/1500» свідчить, що це пила дискова електрична, має потужність 1500 Вт, діаметр диска – 165 мм.  

Пила електрична: купити її та будь-який інший інструмент можна в інтернет-магазині IVVA Supply

Користуючись нашим каталогом, ви зможете купити пилки різних видів:

 • ручні циркулярні електропили;
 • стрічкові;
 • за металом;
 • занурювальні дискові;
 • кутові відрізні;
 • «алмазні»;
 • торцеві настільні;
 • шабельні;
 • торцювально-циркулярні та інші.

Окрім цього, у нашому магазині представлений великий вибір полотен та дисків. У нас ви купите ручні циркулярки та інші види електропил відомих та перевірених брендів, тому ми гарантуємо високу якість товару.

Ми офіційно працюємо безпосередньо з виробниками та можемо запропонувати низькі ціни на стаціонарні пилки або ручні циркулярки. Купити електричні пили оптом та в роздріб просто: варто лише передзвонити або заповнити форму заявки на нашому сайті. Ви також можете у нас придбати кутошліфувальні машини і шабельні пилки. Якщо у вас є питання, кваліфіковані менеджери компанії дадуть відповідь на них і запропонують електроінструмент з потрібними характеристиками і за прийнятною ціною. Електропили можна забрати безпосередньо зі складу в Одесі або отримати, оформивши кур'єрську доставку. Ми привеземо ваше замовлення до будь-якої точки України: до Києва, Львова, Харкова, Дніпропетровська та іншого міста.

Увійти через:

Замовлення зворотного дзвінка


Я хочу купити цей товар за:

 грнНачальник тендерного відділу передзвонить протягом 5 хвилин.


Начальник відділу оптових продажів передзвонить протягом 5 хвилин.